Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség okozott látás...

Pánikbetegség okozott látás zavart valakinek?

Figyelt kérdés
Pánikbetegség miatt antidepresszáns és frontin szedek.De nem tisztul ki a látásom !Szemészeten, neurológián nem találtak okot a panaszomra ,már két hónapja fent áll ez az állapotom!!

2022. szept. 18. 19:20
 1/8 anonim válasza:
Nem hallottam még róla.
2022. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerek miatt inkabb. Frontin elég veszélyes
2022. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van valamilyen tapasztalatot?
2022. szept. 27. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mikor először szedették velem össze vissza borultam, kettős látás, hányinger. Később egy csomószor neki futottam a lerakásának, de nem sikerült. Egyszer összeszorítottam a fogam és kibírtam. Hónapokig hánytam és ment a hasam, epilepsziás rohamok, sztrokeszerű tünetek, szédülés és hányinger, remegés. Sokszor voltam a tüneteimmel sürgősségin, amire azt a diagnózist kaptam, hogy idegösszeomlás. 5. hónapra rá bekattantam, nem tudtam enni, aludni napokig, lefogytam 40 kilót, amit a mirzatentől szedtem fel. Elkezdtek tévképzeteim lenni, hogy az Ufók megfigyelnek és a párom az FBI-nak dolgozik. Azt képzeltem bejöttek a házunkba, megöltem a papáimat. Folyton hallottam hangokat, amik olyanokat mondtak ugorjak ki az ablakon. Bepánikoltam, elmentem pengéért, felvágtam az erem, de nem haltam bele, csak sok vért vesztettem, utána elkezdtem a nyakamat is vágni. Végül este bevettem 3 üveg frontint 1 doboz altatót és ittam is rá, hogy biztosra menjek. 3 napig aludtam, mire kimentem wc-re, akkor lett rám hívva a mentő. Zárton szedették velem a skizo gyógyszereket, de ugyanúgy tévképzeteim voltak. Végül mikor már elhatározták, hogy pár nap múlva kiengednek, akkor kezdték el velem szedetni a rivotrilt, és láss csodát, elmúlt minden tévképzet. Egy FB csoportnak köszönhetem, hogy leírták Ashton professzor módszerét. 2 évig csökkentettem a 4 gyógyszert újabb borzalmas elvonási tünetekkel, amik inkább lelkiek voltak, enyhítésében a pszichológus segített. Több mint 2 hónapja teljesen gyógyszermentes vagyok. Utolsó 0.25 mg-ot eléggé lecsaptam. Szóval most C-PTSD-m van. Szerintem ez már nem elvonási tünet, szerintem ez volt a kiindulási pontom. A gyógyszerektől vastagbél és gyomorgyulladásom lett. Refluxom is volt, de amint leraktam a nyugtatót ez elmúlt. Holnap műtenek, kiveszik az epehólyagom. Aztán ha bárkinek tanácsolom, hogy ne szedjék ezeket a borzalmas gyógyszereket, mindenhol lehurrognak milyen hülye vagyok, mert hát ezek csoda gyógyszerek.
2022. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Teqiero85 ***** válasza:
51%

Sziasztok ez földhöz vágott..

Nem találok szavakat.

Csoda,hogy túlélted! 4/4

Jobb egészséget neked!Rettenet,amin keresztül mentél.

2022. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nehéz lehetett hihetetlen !sajnálom,hogy ezen mind keresztül mentél és átéltél ilyen borzalmas érzéseket!Hogy letetted az nagyon jó!Én napi 3/1db 0,25 szedek lassan harmadik hónapja !A jövő héten azt mondta a pszichiáterek,hogy elkezdjük elhagyni!Köszönöm ,hogy írtál!
2022. szept. 27. 17:24
 7/8 Teqiero85 ***** válasza:

Én 4 éve küzdök,de nem adom fel.

Szerintem még korai elhagyni.

De az orvos jobban tudja jó egészséget!

2022. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Neked is minden jót!Pánikkal küzdesz te is?
2022. szept. 27. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!