Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem ezt elég sokszor?

Miért érzem ezt elég sokszor?

Figyelt kérdés

Teszem azt pár napig jó (jobb) kedvem van, viszonylag energikus vagyok, és úgy érzem, nem is értem mit kerestem addig a "gödörben".


Aztán úgy érzem elfáradtam, és visszatérek (zuhanok) a depresszív rossz hangulatomba, sokszor remegek az idegtől a munkahelyemen, multi-üzletbe elmenni vásárlás felér egy idegbajjal nálam elég gyakran, de van amikor meg szépen be tudok vásárolni, elvagyok.


2022. szept. 19. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Enyhe bipoláris depressziónak hangzik. Egyszer fenn, másszor lenn.
2022. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez amolyan "alapbetegség", vagy tüneti állapot egyébként? Mert hallottam már róla, és azonosítottam is már magam vele, de nem tudom, valami miatt előjött, vagy általánosságban ez amolyan személyiségjegy, ami örök?
2022. szept. 19. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Pszichológus tudja feltárni a te helyzeted. Minden egyén más és más. Megéri befizetni pár órára, már az is tud nagyon sokat segíteni. Itt a gyakorin ebből nem tudjuk azonosítani.
2022. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bipolárnak tűnik, mondjuk ott inkább hónapokon keresztül tartós az egyik állapot, és aztán jön a másik, de természetesen az ilyen gyakoriságú változat is előfordul. Ha tényleg zavarja az életviteledet (annak tűnik), akkor pszichiáter tudja felállítani a diagnózist, Gyakori még senkinek nem írt fel gyógyszert. Ahogy pszichológus sem, az minden csak nem orvos.
2022. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!