Ez pánikroham?

Figyelt kérdés
Ha eszembe jut egy rossz emlék, elkezdek hiperventilálni tőle?

2022. szept. 22. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Lehet az is. Konkrét esetet tudsz mondani?
2022. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha látok egy hasonló embert, aki emlékeztet az mostohaapámra, akkor van ez.
2022. szept. 22. 07:21
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ismét 1-es vagyok. Lehet pánikroham. Így még biztosabb. Kijelenteni nem merem. Mióta tart?
2022. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát mindig feljön ez az állapot, felnőttként, mióta nem vagyok már vele.

Este, alvás előtt is van, meg mikor felriadok az álmomból. Gyakran van.

2022. szept. 22. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha erőszakos volt a mostohaapád,és ilyesmi miatt van, akkor mentálhigiénés csoportterápia segithet. Pontosabban az is.

Nem szeretnék könyvet meg egyebet reklámozni, de ha Google-ban rákeresel pánik + múlt + gyógymód, a harmadik, amit bead módszer, az is segíthet, de ez személy- és személyiségfüggő.

Ha lehet, kerüld a gyógyszereket, mert amit ezekre írnak fel, rendkívül addiktívak. Együttérzek veled, én 19 évig birkóztam vele, most passzív szakaszbqn vagyok 2 éve. Volt, hogy minden nap pánikrohamok gyötörtek, engem egy múltbeli halálos baleset miatt.

Gyógyulj meg!

2022. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!