Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalat hosszabb ideje...

Tapasztalat hosszabb ideje fennálló derealizáció/deperszonalizáció szindrómával?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, nekem sajnos szerhaszálat is közrejátszott, amit már hónapok óta letettem, nem is sóvárgok utána, életem nagy hibája volt.

Viszont már átment az állapotom olyan szorongásba, hogy dolgozni sem tudtam, néha csak pislogok, hogy hol is vagyok valójában, mintha álmodnék. Több tünet is van még, azt most nem írom le, mert szerintem estig írnám...

Járok terápiára, gyógyszert 3 hete kezdtem, valamennyit már segített, de még mindig rettentő zavart vagyok. Folyamatos félelemérzés, stb.

25/F.

szept. 23. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy a szerhasználat okozta. Nekem nyugtató függőséget követő elvonás után jött ki a DP, DR, és 3 éve tart, bár sokat enyhült. Néha fel is enged teljesen, máskor pedig súlyos néhány óráig. Tisztában vagyok vele, hogy a nyugtatót cs*szték szét az agyi receptorokat, agyi kémiát, és sok idő lesz míg regenerálódik. Nálad is ez a helyzet valószínűleg.
szept. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!