Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne ez? Pánik, depresszió...

Mi lenne ez? Pánik, depresszió, vagy skizofrénia

Figyelt kérdés
Pánik, depresszió, vagy skizofrénia lenne ez? Kb 3 évvel ezelőtt jártam gyülekezetbe 2 hónapig(kárvolt) ott tele beszéltek ördöggel, pokollal, halálutáni megnemtért emberek oda jutnak stb.... tüneteim: főleg éjszaka olyan jön rám mintha gombóc lenne a torkomban, olyankor iszok vizet, de nehezen szűnik meg mintha valaki erősen folytana nemkapok levegőt szinte alig, akkor erősen zúgni kezd a fülem, olyan mintha nemtudnám hol vagyok , a szívem dobban össze vissza, közben félek, fázok, fülem erősebben zúg búg egyre jobban, utánna mintha aztse tudnám holvagyok... iszonyú rossz..
2022. szept. 24. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Miféle gyülekezet volt ez???
2022. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vallási szabadkeresztèny.
2022. szept. 24. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Húzz el szakemberhez, ne itt igénytelenkedj, majd az megmondja és segít is javítani az állapotodon.
2022. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%

A skizofrenia az nagyon mas.😀

Ne vallasi korokben keresd a segitseget, hanem orvosnal, pszichologusnal.

Valoszinu amugy, hogy szorongsz, de szakember majd megmondja h ez pontosan micsoda.

2022. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pánikroham.
2022. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!