Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az idegesség miatt megy egész...

Az idegesség miatt megy egész nap a lábam?

Figyelt kérdés

Egész nap ideges vagyok, Generalizált szorongásom van.

És állandóan mozgatni kell a lábam az ideg miatt gondolom.

Másnak is van ilyen?

Elmúlik ez valaha ?

Három napja szedek frontint és mirzatent.


2022. szept. 25. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is ez van. Ha a kezemmel nem csinálok semmit, akkor nekem a kezem is jár.

Nyugisabb napokon van, hogy eltelik 1-1 óra mozgatáskényszer nélkül, de nem hiszem, hogy valaha elmúlik.

Most úgy vagyok vele, hogy legalább nem gyűlik fel bennem az ideg, ha rázom a lábam. Legalábbis nem annyira. És ez jó, mert amikor túl ideges vagyok, légszomjam van és tikkel a szemem és az zavaróbb.

Plusz ülőmunka mellett lehet, hogy nem baj, ha mozog a lábam és kering a benne vér. De nem néztem utána, hogy ennek tényleg van-e valami pozitívuma, ha sokat ül az ember. Lehet, hogy csak egy megalapozatlan önmegnyugtatás és annyit ér, mint halottnak a csók.


Nade összességében annyit akartam mondani, hogy szerintem nem múlik el soha, max van, hogy jobb lesz és vannak azért pozitívumai. Ismerek olyat, aki nem tudja levezetni a feszültségét és van, hogy úgy érzi, majd' szétrobban. Azért a lábrázással legalább egy része kijön.

2022. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha kevésbé stresszes életmódot élsz, eljársz rendszeresen sportolni, akkor elmúlhat. Ha csak tüneti kezelésként beszedsz valami gyógyszert, akkor kisebb az esély.
2022. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Igen a kezemmel is szoktam ,csak azt nem akartam írni ,mert mondom majd jönnek a Parkinson kommentek...dettó ugyanez van nekem is.

Neked ez mióta van ???

Remélem elmúlik... nagyon stresszes időszakom van .

Szedsz valamit ?

Nekem semmi nem segít az idegességen.

2022. szept. 25. 14:34
 4/7 A kérdező kommentje:

2

Jelenleg nem tudok stresszmentes életet elni,a férjemnek holnap vesznek biopsziát tüdőből,anyut múlt héten műtötték a szívére.

Amióta ő beteg úgy alakult ki szépen lassan a generalizált szorongás és most a férjem is ,32 éves....rettegek félek egész nap csak halálfèlelmem van már fekszem egész nap,a férjem vigasztal engem , borzasztó.

2022. szept. 25. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Fáj, ha nem mozgatod? Az lehet nyugtalan láb szindróma is. Ami elég gyakran összefügg a stresszeléssel, kimerültséggel.


Megpróbálnék amúgy eljárni sétálni a helyedben, ha képes vagy rá... Az ágyban fekve rettegni egész nap elég súlyos állapotnak hangzik. A helyileg illetékes pszichiátriához is fordulhatnál esetleg.

2022. szept. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem fáj.

Igen ez elég súlyos állapot.

De olvashattad min megyek keresztül.

Csoda ez ?

2022. szept. 27. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiperaktivitastol is mehet.

Miért szedsz frontint?!

Szerintem jó nagy zombivá tesz.

2022. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!