Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csomagolás rehabra? Mit vigyek?

Csomagolás rehabra? Mit vigyek?

Figyelt kérdés
Hamarosan bekerülök egy rakat problémával egy rehabilitációs központba. Praktikai, túlgondolt kérdéseim következnek:) Kicsit zavarban vagyok mert nem kórházi pszichiátria de azért nem is otthon van az ember nyilván. Milyen ruhákkal készüljek? Utcai vagy szabadidő/otthoni ruhát (napközbenre)? Mennyit érdemes csomagolni? Nem hiszem, hogy 3-6 hónapra elég cuccot be tudok vinni haha Mik a tapasztalatok? Készüljek 1-2 hetivel és hétvégi hazamenetelkor mosás-pótlás? Nektek mi vált be? Aki volt már ilyen helyen mit javasol, mit vigyek mindenképp?

2022. szept. 27. 01:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A cipő kérdést kihagytam, cipő vagy papucs kell bent?
2022. szept. 27. 01:22
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
engem is vihetsz xd
2022. szept. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Azta
2022. szept. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Rokon van?
2022. szept. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leginkább kényelmes ruhát. Melegítő, pulcsi, póló. De azért legyen nálad 1-2 farmer is, hátha valamikor valamiért kell. Valamint egy vékonyabb kabát is elférhet már. Nem tudom mennyire lesz lehetőség kimenni a szabadba (akár csak egy parkba), ha igen, akkor érdemes lehet vinni valami sportcipőt is. Meg persze elegendő zoknit, alsóneműt. Ezeken túl sampon, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, izzadásgátló. Ha szedsz gyógyszereket, akkor azt is. Ha van laptop/tablet, ha netezős vagy, akkor érdemes lehet megfontolni a mobilnetet is. Ha olvasni szeretsz, akkor könyveket.
2022. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Ez valami szekta?
2022. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
szex szekta
2022. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 czovek1973 ***** válasza:
100%

Jó utcai cipő, kerti cipő, papucs is kell.

Főleg szabadidő ruha, lezser, kényelmes.

Értéket, ékszert ne vigyél ! Vannak rehabok, ahol ezek eltűnnek.

A leírás alapján a Thalassaba készülsz.

A rehabok kevés pénzt kapnak, ezért vigyél kaját is. Ha mást nem, olcsóbb nassokat, mogyorót, ilyesmit. Nagyon karcsú a keret.

Most meg pláne! De szerintem ha osszehaverkodsz néhány emberrel, ők is kínálnak, neked adják az ebédet, reggelit...

A ruhát úgy vidd be, ahog írtad: legfontosabbak elsőre, később a többit.

Sajnos a szabadidő finanszírozására nincs pénze a rehaboknak. Kedvenc könyveket, telefont, tabletet vigyél. Ezeket engedik. A laptop véleményes. A legtöbb helyen nem engedik.

Csinálj meg 6 hónapot. Én is csak 4 hónap után érkeztem meg a jelenbe.

Utána jön az érdemi 1-2 hónap.

A klientura mindenhol nagyon heterogén, ezért nehezebb lesz, mint

kint.

Az első hónapban inkább CSAK figyelj! Különben konfliktusokba szaladsz. Ismerd ki a többiek spéci határait, amit nem surolhatsz, és akkor az egész félév simább lesz.

2022. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 czovek1973 ***** válasza:
36%

Néhány váltás plüssmackót is érdemes a Thalassaba bevinni.

Lehet, hogy ezota Tisztáson már van plüssmackó-szipózium is!

2022. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 czovek1973 ***** válasza:
0%

A Thalassában olyan terápiás fókuszok vannak, hogy:

"Édesanyám helyett mostmár én mosom ki a plüssmackómat!"

"A valóban hülye pasikkal remekül megértjük egymást"

2022. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!