Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ezekkel az...

Mit tehetnék ezekkel az érzésekkel?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nem tudok tartósan boldog lenni. Most kezdtem az egyetemet és a várható nehézségei egyszerűen padlóra küldtek, pedig állítólag nem nagy dolgok ezek. Ezzel együtt kevesebb idő jut a hobbikra és a szeretteimre. Jelenleg az a helyzet, hogy minden hétvégére kell nekem egy program, amire várhatok, mert úgy érzem, hogy kell valami, amiért érdemes végigcsinálnom a hetet. Az esemény előtt minden szuper, aztán megtörténik, elmúlik és minden vasárnap estém egy hosszas sírásban végződik, mert végtelenül szomorú leszek, hogy ez is elmúlt. Mindenki azt mondja, hogy gondoljak arra hogy milyen jó volt és meg is teszem, de ezzel együtt az is eszembe jut, hogy ennek már vége és ismét rám jön egy sírógörcs. A közvetlen környezetemben mindenki a lelki egészségemért aggódik, bennem csak a barátnőm, a barátaim és a családom tartja a lelket, de legalább miattuk érdemes élni.

Szerintetek mit tehetnék?



2022. okt. 2. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Szia!Ez nem normális. Menj el egy jó pszichológushoz, beszéld ki magadból ezt, O majd elmondja hogy hogyan tovább. Ne hagyd hogy ez állandósuljon,igenis lehetsz boldog! ❤️
2022. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a probléma felszíne amit leírtál. Ennél sokkal komplexebb az egész. Ahogy 1 is ajánlja, menj pszichológushoz. Mindenképp és ne halogasd a terápiát.
2022. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!