Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy javuljon...

Mit csináljak, hogy javuljon a helyzetem?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy elég régóta van problémám az evéssel, 12 éves voltam, amikor anorexiát diagnosztizáltak nálam, majd bulimiás is voltam, aztán egy ideig viszonylag normálisan éltem, majd az utóbbi hónapokban, mintha megint a tetőfokára hágott volna a dolog, és nem tudom mit csináljak már ezzel, úgy érzem soha nem leszek már jól, nagyon reménytelennek látom a helyzetemet, már a feladataimat is nagyon nehezen látom el, és csak nagy szenvedések árán megy az, hogy kikeljek az ágyból, és bármit is csináljak.

Tudom, hogy muszáj segítséget kérnem szakembertől, mert azt sikerült belátnom, hogy egyedül nem tudom ezt már megoldani, viszont több hónap a várakozási idő, magánra meg egyetemistaként sajnos nincs pénzem.

Mit ajánlanátok?

22/N



2022. okt. 7. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Kerj a szuleidtol penzt.
2022. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kiveszem a szövegből elég ramaty állapotban vagy. Szerintem ha bemész a sürgősségire ott tudnak hamarabb segíteni. De lehet hogy nem, szerintem egy próbát megérne. És tudom hogy szemétség és nem fer másokkal szemben de egy kicsit megjátszhatod magad hogy mennyi rosszul vagy.
2022. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fordulj a SOTE pszichiátriára, foglalkonak külön evészavarokkal, jelenleg a Rókus kórházban.
2022. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is a sote-n voltam, aztan meg kikerules utan TB tamogatottan jartam pszichologushoz, tudsz azt is keresni teruleti alapon.
2022. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!