Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elmondom a Pszichiáternek...

Ha elmondom a Pszichiáternek hogy agorafobiam van es bipolaris zavarom amik regen is voltak 10 evesen csak nem kezeltettem, akkor figyelembe fogja venni amit mondok vagy semmi ertelme errol beszelnem neki?

Figyelt kérdés

Mar 10 evesen is agorafobiam volt es manias depressziom, nem tudom ezek benne vannak e a rendszerben amiben dolgoznak de papirom volt rola ami mar nincs meg.

Sokszor lekuzdottem de mar nem tudom..a a bipolaris zavar kegyetlen, az agorafobia meg az egesz eletem tonkre teszi hiszen csak akkor tudok kimenni a hazbol ha beveszek 2 xanaxot..

Ujra el akarok menni Pszichiáterhez, gyogyszer kell mert nagyon rosszul vagyok, belattam hogy beteg vagyok..nem mehet igy tovabb

Csak a problemaimrol beszeljek neki, hogy mik vannak vagy konkretan mondjam el hogy agorafobias vagyok es bipolaris? Vagy hagyjam hogy o jojjon ra magatol?


2022. okt. 18. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el az aktuális tüneteidet. Ez a legfontosabb. Említethed is, hogy régen ezeket állapították meg. Tudtommal 10 èvesen még nem alakulhat ki bipol zavar.
2022. okt. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!