Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor elmegyek otthonról...

Amikor elmegyek otthonról rosszul leszek. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Jó gondolom mentális mert mi más lenne. Vagyis nem tudom. Elmesélem. Pár éve hipochondriaval küzdök ami elég sok pánikkal jár. Féltem én szívrohamtól demenciától agyvérzéstől. Ha ott vagyunk még mindig félek de már nem képzelem be magamnak például hogy érelzáródásom van és holnap meghalok. Viszont valamiért kialakult nálam egy olyan dolog, hogy ha elmegyek otthonról elkezd borzasztóan legyengülni a lábam, a kezem, és attól félek hogy összeesel...nem tudok mit csinálni agyalok közbe hogy mi bajom... próbáltam már mindent... elterelni a gondolataim, zenét hallgatni, mindent. Nem múlik és mindig azt nézem hogy mennyi idő múlva leszek otthon...mindig haza akarok menni....nekem az otthon egy ilyen biztonsági zóna mondhatni...és már nagyon unom ezt. Az arcom elkezd zsibbadni, és jön egyfajta belső pánik hogy biztos valami vírus vagy nem tudom, és most fogok elájulni....és ez azért tölt el pánikkal mert ne kérdezzétek miért de mások előtt nagyon utálok rosszul lenni... családon kívül persze...idegen emberek előtt valamiért...ez nyár eleje óta tart és hol jobb hol rosszabb. Aki hasonló cipőben jár vagy tud segíteni azt megköszönöm 😊

2022. okt. 19. 20:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%

Tehát pánikbetegség + hipochondria. De nem jársz ezzel orvosohoz v. pszichológushoz...???


Saját magadat nem fogod tudni kirángatni ebből a hajadnál fogva...

2022. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Voltam 1 évig pszichológusnál semmit nem ért csak "függő" lettem hogy állandóan írtam neki hozzá akartam járni....és csak a pénzemet vitte
2022. okt. 19. 20:10
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Így jártam 10 éve, haza kellett menjek félúton, azota sem sokat javult sajnos a dolog.
2022. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Olyan instrukciókat adott amiket tudtam magamtól is és ezért sajnáltam óránként 8000ret fizetni neki
2022. okt. 19. 20:11
 5/28 A kérdező kommentje:
20:11 de mindig amikor elindulsz otthonról rosszul leszel?
2022. okt. 19. 20:12
 6/28 anonim ***** válasza:
25%
4: és ha tudod magadtól, miért nem próbálod alkalmazni...????
2022. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mert csak azt hajtogatta hogy igen ez pánik...hát mondom köszi ezért fizessek 8000ret hogy ezt kiderítette...ez ment magamtól is... pánikrohamra mondott praktikákat de pánikrohamaim nincsenek már illetve ha van is már nem egyértelmű hogy ez az...
2022. okt. 19. 20:30
 8/28 anonim ***** válasza:
32%

agóriafóbia.


Olvass róla.

2022. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
És tényleg....van még hasonló agorafobiaban szenvedő itt ezen a platformon?
2022. okt. 19. 20:53
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy a 8-as írja, agorafóbia én is ettől szenvedek…elég változatos panaszokkal
2022. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!