Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Mi lehet a bajom?

Mit csináljak? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Valahogy mostanában úgy érzem szétesik minden körülöttem, pedig nem történt semmi extra dolog az életemben.

De lassan kezdek megőrülni saját magamtól…egyre több hangulatingadozásom van ok nélkül, de olyan szinten, hogy az egyik pillanatban teljesen kilátástalannak látok mindent, és legszívesebben megszűnnék létezni, majd akár 1 óra múlva már szuper motivált vagyok, valamennyire ilyenkor tudok az egyetemi dolgaimmal is haladni, meg tényleg szuper minden, aztán a következő pillanatban már megint szétesem, van amikor párosul dühkitörésekkel, ilyenkor annyi feszültség gyűlik össze bennem, hogy nem ritka hogy saját magamat bántom, vagy a tárgyak látják kárát..

Aztán az evészavarom is kezd megint nagyon durván előjönni, pedig már sikerült egy egész élhető szintre hozni, de megint kezdek visszacsúszni…aludni is csak 3-4 órákat vagyok képes..

Sosem voltam normális, de most valamiért nagyon nehéznek érzem a helyzetemet…próbáltam segítséget kérni, de csak december 7-re kaptam időpontot pszichológushoz, addig nem tudom mi lesz velem…egyetemen is 2-3 hónap a várólista pszichológiai tanácsadásra, ahonnan viszont valószínűleg úgyis továbbirányítanának, úgyhogy mindegy is…

21/L



2022. okt. 19. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

"aludni is csak 3-4 órákat vagyok képes"

Itt van a kutya elásva...

Alvás nélkül semmi sem megy. Muszáj aludni! Teremtsd meg hozzá a feltételeket, mert anélkül esélytelen, hogy kiegyensúlyozottabb lehess.

2022. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

szomorú de majd az orvos segít decemberben, ha egyedül nem megy

érthető a felállásod hiszen ilyen fos világban ha csak nem vagy sík hülye nem tudsz mindig pozitív maradni

az alvás a legnagyobb problemád, az nagyon sok minden baj alapja

én az elmult évben kb 1-3órákat alszok és borzalmas mire nem képes

bár h is de többet kell aludnod legalább 6órát, de a 7-8 még jobb lenne és összefüggően mert le fogsz robbani annak ellenére h még fiatal vagy

mindennek van oka, de ezt majd az orvos megfejti ha elhivatott és nem csak bologatni fog

nem könnyű az élet pláne otthon, sok probléma és maga a világ se egy ép egészséges hely így amik történnek benne

keresni kell egy pozitív közeget és v olyan dolgokat amik lefoglalnak és nem hagynak átesni ebbe a depresszív gödörbe. Drukkolok neked decemberig, meg aztán h utána hamar rendbe jöjj és minden szép legyen :)

2022. okt. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ahogy előttem is leírták, az alvásodon segíthetsz picit, az hátha javít valamit a helyzeten amíg eljutsz szakemberhez. Ha nehezen alszol el, próbáld ki a melatonint elalvás előtt, vagy valamilyen gyógynövényes készítményt, pl. valeriana. Nem csodaszer, de hátha segít valamit.
2022. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!