Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi legyen most?

Jasminqwp2 kérdése:

Szerintetek mi legyen most?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Gondoltam le írom a problémáit hátha valaki tudd segíteni

Szóval pénteken kezdődött az egész, fellépés volt október 23-madikai, annyira bestresszltem hogy elfelejtettem a szovegem és utána megegyeszer elő kellet adni. És akkor éreztem először hogy muszály de nem lehet elszaladnom. Elsirtam magam többször és utána kezdtem el rosszul erzeni magam. A fejem elkezdett nagyon luktetni es nyomni,és annyira lüktettet hogy már hányingerem lett. Ez ment kb egész hétvégén és tegnap is és akkor otthon maradtam. Ma meg iskolába kellet jönnöm. De megint azt éreztem mint pénteken muszaly de nem megy. Rosszul vagyok most is nem tudom hogy migrén-e. Mert nem hánytam de folyamatosan hányingerem van azt érzem mintha ez csak egy illúzió lenne. És nem érzek semmit csak hányingert. Többször sírtam ma is. És nem tudom mi legyen mert nem érzem magam jól. Már a legző gyakorlat sem segít. Meg kb semmi. Nem akarok itt lenni az iskolákban és muszály, mindent es mindent azért mert muszaly és nem mert szeretnék. Beilleszkedtem de még is küloncnek érzem magam. Mintha nem élnek, folyamatosan az megy a fejemben hogy van a kezem és hogy tudom mozgatni ami nem az enyém. Kezdek nagyon elfaradni. Szeretném hogy jól legyek de én már nem tudom mit kezdjek magammal. Főleg hogy nyom/luktet a fejem. Pánikbeteg vagyok már lassan fél éve és a pszcihologusom is azt mondta hogy nagy valószínűséggel depresszióval küzdöm. De szerintetek a stressz miatt vagyok rosszul?



2022. okt. 25. 08:15
 1/5 anonim válasza:
25%
Úgy-e bár egy szakember( pszihológus) jobban kéne tudja rá a választ mint én. Nem biztos, hogy, amit megfogalmazok most, az helyes lesz mivel nem erre vagyok szakosódva. De véleményem szerint nagyon rá streszelsz az egészre és meglehet, hogy azért vagy még mindi rosszul mert nem tudod elengedni a történteket. Egyszerűen talán még mindig benned van az, hogy hibáztál, kudarcot vallottál.... stb és az nem enged megnyugodni. Csak, hogy ezt elkéne fogadni, hisz mindenki ember és az emberek rengetegett hibáznak. Amit én tudnék ajánlani az az, hogy több időt tölts el magaddal, probálj kikapcsolódni és hogy azt csináld amit szeretsz( néha találkozunk olyan helyzetekkel amikor kötelező valamit elvégezni, de probálj nem negativumként gondolni rá).
2022. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
ez egy nagyon eros generalizalt szorongasnak tunik nekem, hasonlo volt velem is. nekem csak a gyogyszer segitett, pedig probaltam mindent kb. szerintem ezen a szinten muszaj elfogadni ezt a segitseget:( ha mar fel eve ebben az allapotban vagy, mindenkepp latogass el egy pszichiáterhez, o segiteni fog.
2022. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél be pár napig Valeriana relaxot, 3x1-et, az helyrehoz. És a muszáj j-vel írandó.
2022. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 020310192051759397 ***** válasza:
56%
Igen depresszió. nagyon erős szorongással. Tudom mert velem úgyan ez van.
2022. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéld meg a pszichológusoddal, kérj tőle tanácsot, esetleg kérd meg, hogy pszichiátert is ajánljon és mindenképp érdemes lenne alaposabban kivizsgáltatnod magad, hogy tényleg depresszió-e, ne csak találgasson, meg segítsenek érdemben kezelni a problémádat. Egyszerű pszichológus csak úgy nem diagnosztizálhat, nyilván ezért csak valószínűsítette, hogy depresszió. Ne érd be ennyivel, kérj benne segítséget, megoldásokat, hogyan tudna javulni a helyzeted.
2022. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!