Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik többféle antidepresszánst...

Akik többféle antidepresszánst szedte(te)k, hogy bírtátok minden újabb gyógyszernél a bevezető hetek mellékhatásait?

Figyelt kérdés
Tudtatok mellette dolgozni? Kértetek vagy szedtetek valamit a mellékhatások kezelésére?

2022. nov. 5. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Frontint kaptam a mellékhatásokhoz,de nem segített. Dolgoztam ugyanúgy,de baromi nehéz volt.Még,ha csak 2 hét lett volna...Nekem 1-1,5 hónap volt mire beállt aztán meg váltani kellett megint,mert nem segített. Hatot végigszenvedtem így,de elég volt többet nem szedek.

Ha tudsz vegyél ki szabadságot,mert van amelyik hányingert okoz(pl brintellix) úgy meg nem kellemes dolgozni egésznap. Kitartást! Kívánom,hogy segítsen a gyógyszer.

2022. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyelőre egész nap extrém kimerült vagyok a mostanitól, remélem, hogy ez hamar elmúlik.
2022. nov. 5. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem soknál zavaró mellèkhatás sem volt.
2022. nov. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
17%
Nekem egyszer volt váltásom. De nem volt gond vele. Ennek is megvan a megfelelő menete, lehet semmi gond nem.lesz.
2022. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 manly ***** válasza:
21%
Én 30 éve kezdem, az elején volt fura de hozzá.zoktam kb 1 hónap alatt.Ma már kb 3. fajtát kapom.Jelenleh Mirzaten.
2022. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Én hét félét szedtem eddig. Tulajdonképpen csak az egyiket nem bírtam, de azt nagyon nem, azt 2-3 hét szenvedés után abba kellett hagynom (pedig "csak" hányingerem volt meg fájt a fejem tőle).


Az is igaz, hogy az utolsó háromnál már nem dolgoztam, nem igazán számított, hogy tudok-e mellette felkelni időben, stb.

2022. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manly ***** válasza:
Én amit kaptam már: Az elején Prozac, Ludiomil, Citapram, újabban Mirtadepi.A Prozacot már nem adják, rengeteg mellékhatá.a miatt.
2022. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!