Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy több...

Létezik olyan, hogy több hetes lejövő? Nemrég voltam egy Techno buliba... mondanom sem kell mivel jár. Eltelt már egyhét és mind lelkileg, mind fizikailag ótvarul vagyok. A gondolataim a legsötétebb bugyrokba vannak..

Figyelt kérdés
Nem szokott velem ilyen lenni, viszont nem tudom,hogyan tudnám javítani.Akinek volt ilyen,mennyi idő után múlt el? Valakivel tudok erről beszélni aki benne volt?

2022. nov. 8. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Általában 2 hét elég szokott lenni a regenerálódáshoz, de extra esetekben tovább is eltarthat. (Nekem pl egy csúnya túladagolás után több mint 1 hónap kellett mire helyrejöttem...)

Amúgy az se mindegy hogy milyen cucc? A ma kapható szpídeknek jórészének nem amfetamin a hatóanyaguk, hanem valami dizájner drog. Ezeknek hosszú távú utó hatásiak lehetnek.

2022. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Mit toltál ?Ittál is rá?Mennyit toltál?
2022. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ó persze. Nyugtatóra voltam függő, egy év alatt jöttem le róla, és még 2 év tisztaság után is voltak elvonási tüneteim. Ahogy öregszel, úgy lesz egyre rosszabb, mert az idegrendszer is fárad és öregszik, egyre nehezebben tud regenerálódni. Majd eljön az a pillanat, amikor nem éri meg egy este miatt hetekig szarul lenni, és inkább köszönöd, de nem kéred a drogokat. Meg a bulit se. Jobban érzed magad egy teával otthon egy filmet nézve. Most kinevetsz, de pár év múlva igazat fogsz adni nekem.
2022. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Kivi vagyok # 3 hogy mikor jön el nekem ez az idő, mert már közel 2 évtizede függő vagyok. Jó lesz ha egyszer csak véget ér :)
2022. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Hát én 25 évet végig partyztam, és még most is imádom, és van kedvem menni. Az tény, hogy nem úgy bírom, mint 20 éves koromban, de bírom azért.
2022. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
63%
Nálam ugyanez, mint ötös válaszolónál. Viszont abszolút igazat adok a hármasnak, 30as éveimben vagyok, de már egyre nehezebb kiheverni egy-egy estét. Szerintem annyi a titok hogy meg kell válogatni a bulikat, hogy még mindig élménynek éljed meg. Aztán ha a negatívumok felülkerekednek, jöhet a nyugis tévézés :)
2022. nov. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez a 14. nap a buli óta, 13. Az after óta. Jelentem életem legszörnyűbb két hete van mögöttem, de még nincs vége. Mondjuk elég labilis érzelmi àllapotba voltam/ vagyok, de most aztán kiborul minden. A legrosszabbak a kényszeres gondolatok. Veletek volt ilyen?
2022. nov. 15. 19:03
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem nem volt .En sp-zni szoktam,iszok is rá.Belem kihányom,faj a fejem masnapos vagyok,de max harom nap.

Gondolom ekiztel,ideje vele leallni,a szervezeted nem birja!

2022. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Volt. A múltkor 2 hétig emlékszem de semmit nem aludtam. Összeestem és halálközeli élményem volt.
2022. nov. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem lejövőm se szokott lenni. Ha már nem ad sokat, nem is vesz el sokat...

1x volt eddig olyan hogy spztem, kb 2 hónapig elég keményen pár napos kihagyásokkal, utána 4-5 nap nagyon szar volt de aztán fasza volt minden. Azóta se volt gáz. Bogyó meg már nem adja meg azt a boldogságot mint az elejébe, szóval konkrét lejövőm sincs tőle.

2023. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!