Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már az utcára is szégyellek...

Már az utcára is szégyellek kimenni, mi lesz így velem?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok. Egyszerűen utálom magam már mióta élek, mert mindig kisebb voltam, nyomorékabb, mint a kortársak és ez a mai napig megmaradt. 52-56 kiló között jojózok már húszéves korom óta. Mindig szar a megjelenésem, nem számít mit veszek fel. Fejfájásokkal is küszködök, munkahelyem nincsen. Barátok sincsenek. Reggelente már felkelni, enni sincsen kedvem. Telnek a napok a semmivel. Az utcán is már szégyellek menni. Fodrászhoz is nagyon nehezen jutok el, akkor is lángoló fejjel megyek be a szalonba a szégyentől.


Könnyű persze mondani, hogy irány a kondi, meg egyek. De egyszerűen sehonnan semmilyen emberi támogatást nem kapok, barátok nincsenek. A család is egy nagy nulla, máskülönben nem hagyták volna gyerekként, hogy ide jussak.


Depressziósnak nem mondanám magam, ha nagyon ritkán találkozni tudok valakivel, az nagyon feldob.


Van-e itt más is ilyen helyzetben?



2022. nov. 10. 15:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%
Hagyjátok, ez a srác sokszor ír ki kérdéseket, felismerem a szóhasználatáról, genetikai hulladék vagyok, férfiatlan a hangom stb, mindig mondjuk nekik, hogy változtatnod kell az életeden, magadtól nem fog, aztán mindenkit elküld a fenébe, sztm segíteni rajta nem lehet. Én is mstanság elkezdtem aktívabb életet élni, kimozdulni a komfort zónámból, asszem haladok előre.
2022. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt asszem úgy hívják, hogy negatív egyensúly. Amikor az ember szenved, de ennek ellenére ezt a helyzetet már ismeri, és ezért ragaszkodik hozzá, mert még mindig kevésbé félelmetes, mint valami újjal próbálkozni. Nehéz kitörni belőle.
2022. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!