Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék csinálni, hogy...

Mit tudnék csinálni, hogy boldogabb legyek?

Figyelt kérdés
Értéktelen szarnak érzem magamat, pár haverom van csak, ők se nagyon akarnak találkozgatni velem, mintha kényszerből lennének velem, néha-néha. Csúnya is vagyok, lányok sem csípnek, csak a mindennapi teendőket, tanulnivalókat csinálom. Néha vannak olyan gondolataim, hogy mi értelme ennek az életnek, ha soha senkinek nem vagyok fontos, csak a családnak(ők meg nem azért amilyen vagyok, hanem mert családtag vagyok gondolom). Szociális képességeim nem a legjobbak, félénk is vagyok, de úgy érzem azért mert nincs kivel gyakorolni vagy mi. Suliban mindig piszkáltak, ez hagyott egy sebhelyet bennem, amit nem bírok helyrerakni, ez is közbejátszik azzal hogy milyen vagyok, bármit csináltam kinevettek, csúfoltak, hasi görccsel mentem be, reggelente hánytam suli előtt... Tinderen fent vagyok 5 éve, néha vannak matchek, de általában nem írnak vissza. Igazából nem tudom mit tudnék csinálni, hogy normális szociális életet élhessek, így talán boldogabb is legyek. A social médiára fogom a lányok elérhetetlen standarjait. Aki rondának születik az hogyan tud csajozni manapság? 21/F
2022. nov. 11. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Menj el egy pszichológushoz. Segíteni fog.
2022. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Néha jó ventillálni magunkon is egy kicsit. Ugye jobb lett, hogy kiírtad magadból?
2022. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!