Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb 11 eve szedek gyogyszereket...

Kb 11 eve szedek gyogyszereket. Panik depresszio szorongas fobia miatt. Jelenleg frontin scippa vernyomas csokkentot. A frontinrol leszeretnek szokni kinek sikerult es hogyan?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Bár én csak 1 évig szedtem, de fokozatosan csökkentettem az adagot. A végen már csak estenként 0.25mg, majd mikor beállt, akkor csak olyankor vettem be amikor stresszes napom volt, kb heti 1x-2x. Néhány hónapja nem szedem egyáltalán.
2022. nov. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Ha úgy érzed,hogy jól vagy akkor 1/4adagokkal a nappalit kezdhet csökkenteni egy hétig majd ismét 1/4 folytathatod a csökkentést.Napi mennyi frontint szedtél?
2022. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 manly ***** válasza:
0%
Ha valakinek ninc. rendben az élete, nehéz dolog le.zokni.
2022. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi frontint szedtél napi szinten?
2022. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a max Frontin adagom napi 3mg volt. Aztán 0,25 mg-ként heti csökkentéssel jöttem le róla. A mai napig bevágok esténként egy kettétört 0,25-ös felét, illetve ha gáz van, akkor egy 0,25-öst napközben, de ez már szinte homeopátiás mennyiség. A lényeg, hogy hetente csökkentsd az adagot 0.25-tel. (Igaz, én mellett AD-t is szedtem, mert csak az oldotta meg a problémámat, a Frontin önmagában erre nem alkalmas.)
2023. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!