Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van egyre gyakrabban...

Miért van egyre gyakrabban halálfélelmem/-érzetem? (úgy érzem néha hirtelen, hogy meg fogok halni pedig nincs tudtommal semmi bajom)

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz elmagyarázni de nagyon rossz érzés. Sajnos nagyon nagyon stresszes vagyok, tavasszal államvizsgáztam volna de őszre kellett halasztanom. Nyáron történt először, hogy meg kellett kérnem a barátom, hogy csináljunk valamit mert nagyon nem vagyok jól lelkileg-fizikailag, annak ellenére, hogy nem tudtam konkrétan elmondani mi lehet a baj. Azóta is előfordul néha, van hogy csak tanulás közben random, de van, hogy félrenyelek vagy valami teljesen apró dolog történik de úgy érzem, hogy meg fogok halni. A barátom szokott beszélni hozzám vagy elmegyünk sétálni vagy csak sokáig ölel akkor jobb lesz, de ha egyedül vagyok nagyon félelmetes. Érzett már így valaki? Mit lehet csinálni? :(
2022. nov. 18. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Pánik beteg vagy. Pszichológus tudna segíteni és diagnosztizálni.
2022. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Kliniksi szakpszichológust érdenes keresni. Ha ő nem tud segíteni, antidepi lehet erre jó.
2022. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!