Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen testi tüneteket okozott...

Milyen testi tüneteket okozott nálatok a szorongás? Gondolok itt remegésre, hidegrázás, mintha lázas lennék, szédülés, dpdr, gyengeségérzés, stb...

Figyelt kérdés
Pánikhangulat, szorongás és félelemérzés...:(

2022. nov. 22. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Szívritmuszavar, szapora szívdobogás, “mindjárt megőrülök” gondolatok, hirtelen pánikérzés hogy ki kell jönnöm valahonnan, izzadás.
2022. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Végtag zsibbadás, szapora szívverés, hányinger, halálfélelem. Ilyen csecse dolgok.
2022. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
fáradtság, izomremegés
2022. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És van olyan nektek, hogy órákig eltart?
2022. nov. 22. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Hónapokig
2022. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Étvágytalansàg, hányinger, néha hasmenés, magasabb vérnyomás. Abban a pillanatban, amikor konkrétan valami előtt izgulok, szájszárazság és hevesebb szívverés. Aludni általában tudok, de ha olyan nap előtt vagyok, ami miatt stresszelek, akkor nem alszom jól éjszaka. Meg azt is észrevettem, hogy az utcán csomószor rohanok, amikor nem is kéne sietnem sehova, ez is ilyen menekülés, nyugtalanság.

Ez az egész nálam egy ördögi kör. Ha izgulok, stresszelek valami miatt, akkor nem tudok enni, előfordult nem egyszer olyan, hogy egész nap alig ettem egy falatot, de akkor meg azon aggódom, hogy majd azért leszek rosszul, mert nem ettem semmit. Ha hányingerem van, akkor azon aggódok, nehogy hányjak és ezért sem merek enni. De néha már korog a hasam, én meg nem tudok kajára nézni.

2022. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Amit az előzők leírtak az nálam mind. Nyugtató elvonás után jöttek, 4 éve tart.
2022. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig szedted a nyugtatót? Mást nem szedtél mellette?
2022. nov. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!