Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom boldog lenni?

Miért nem tudom boldog lenni?

Figyelt kérdés

26éves nő vagyok. 4éve párkapcsolatban vagyok, van egy 2éves fiunk. A férjem egy csodálatos ember (volt). Első alkalommal beleszerettem, mindig megvigasztalt ha problémám volt, mindenben támogatott, pedig sosem voltam egy könnyű eset.Mindennel szembesítettem a kapcsolatunk elején, hogy mennyire "hisztis" vagyok. Biztos e magában és ezt e szeretné. Hamar zajlottak az események az életünkben, összeköltözés, eljegyzés, házasság és gyerek. Nem is volt vele probléma míg azt nem vettem észre, hogy egyszerűen nem férünk meg egymás mellett a férjemmel. Elkezdtem én is nagyon furán viselkedni. Azelőtt is voltak problémáim a dühkezeléssel,de ez egyre durvább. Persze gyerek fele ez nem irányul, és sosem tombolok előtte. Viszont ha gyerek nagyszülőknél van történnek "durva" dolgok. Sokszor én is megijedek magamtól is. Nem érzem azt, hogy csak az én felelősegem lenne ez a kapcsolati romlás köztünk. Én a férjemtől nem kapok sajnos törődést, ami lehet annak a következménye, hogy sajnos én nagyon magamba fordultam és többször ellöktem magamtól mikor ő meg szeretett volna ölelni. Nem tudom elfogadni ezt. Nem bírom ha fogdosnak, ölelgetnek stb. Viszont beszélgetésre, lelkizésre szükségem lenne. Nagyon durva hangulat ingadozásaim vannak. Szinte egyik óráról másikra, egyszer fent egyszer lent. Mostanában többször lent. Ma is miközben játszottam a kicsivel elgondolkodtam rajta, minek is vagyok én még itt? Tényleg a gyerekér mindent? A válasz, hogy muszáj persze, nem fogom hagyni anya nélkül nőjjön fel, viszont igy sem mehet ez. Kb 2-3 órákat alszok egy nap, mert folyamatosan kattogok valamin. Már tényleg megőrülök lassan.

Férjemet is hibáztatom, mert ugy gondolom ha kicsit elfogadobb lenne velem szemben, és kepes lenne ugyan azt adni mint az elején, nem lennénk itt. (én ilyen eltaszítós meg hangulat ember voltam azerlőtt is mikor összeismerkedtünk) Viszont nem várható az sem, hogy ne változzon semmi a 4év alatt ugyebár.

Szar ember vagyok, szar anya és szar feleség. Minden nap egyre erőssebben érzem ezt.

Nem tudom mit szeretnék ezzel az írással elérni, talán leginkább semmit, csak jól esik kiírni.


2022. nov. 23. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Ezt neki is leirhatnad
2022. nov. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj pszichológushoz, mielőtt tovább romlana a helyzet.
2022. nov. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Ez személyiségzavar lesz. A férjed nem hibás. Tudod nem csak kapni, hanem adni is kell egy kapcsolatban. Te csak kapni akarsz. Feltűnt már? A férjednek is kéne valamiből töltődnie. Nem csak mint Teréz anya, minden rúgás után megszeretgetnie. Tenyleg fordulj sürgősen szakemberhez
2022. nov. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért vagy ilyen, mert a pszichéd nem lett megdolgozva, traumáid nem lettek feldolgozva. Erre úgysem válaszol szinte soha senki, mikor én ezt egyből felismerem, mert nem tart ott a társadalom. De nekem ezzel az oldallal ennyi a célom. Megoldás idegenektől ezen az oldalon keresztül még soha nem lett más életére. Maximum arra, hogy hogyan kell pogácsát sütni. De életet megoldani neten nem lehet.

Gondolkozz el ezen, kérlek szépen, mielőtt megnyomorítod a gyereket és továbbra sem lesz egy normális, jól működő társadalmunk. Csak adjuk ki az agresszív, traumatizált, kontrollmániás, domináns, nemet mondani nem merő, konfliktust kezelni nem tudó embereket, érzelmileg elérhetetlen embereket.

2022. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálatos, de ez van akkor, ha ész nélkül mész bele mindenbe... Van egy kapcsolatban is beérési idő... Lényegében egy számodra ismeretlen emberrel (és viszont) vagy benne egy családi kötelékben... Mindent azonnal akartál és ez most visszacsap...


Érzelmileg fejleszteni kellene magad... Nem feltétlen rosszemberre utal ez, sokkal inkább érzelmi téren meggondolatlan.


A többi vonatkozásában pedig a megfelelő önanalízis lenne szükséges.

2022. nov. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!