Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hannibal lecter orvosilag...

Hannibal lecter orvosilag beteg volt Ha igen mi volt a neve a betegségének mármint a pontos neve Azt tudom hogy szombaton volt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
He? Mivel eleve kitalált személy, és ennek megfelelően nem lehet tökéletesen ábrázolva a "betegsége", ezért nehéz megmondani. Ami biztos, hogy kannibál és sorozatgyilkos, hogy most erre még rádobjuk-e s szocio-pszichopata kifejezéseket, szerintem szubjektív. De hogy a szombat hogy jön ide...
2022. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Párdon
2022. dec. 3. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak pszichopata volt és narcisztikus, tekintve a magatartását.
2022. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De a pszihopatakon belül van retegzodes?

Szerintem pl. képmutató is volt, igaz ez inkább jellem mint orvosi kifejezés merthogy sértegettet is embereket de volt akit azért ölt meg mert nem volt jó a módora.


Másfelől az is betegség szerintem ha valakit azért öl meg mert hamisan játszik. Normális ember ha zavarja ha nagyon zavarja akkor max. gondosan átnézi a listát, játszik e abban amit megnézne...

2022. dec. 3. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A DVD verzión volt egy kis film a film készítéséről, és ott azt mondták, hogy 4-5 valódi őrült gyilkos vonásaiból rakták össze a filmbéli karaktert. Ott lehet, hogy kitértek ezek latin neveire is.
2022. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!