Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan a leugráson jártatom...

Állandóan a leugráson jártatom túráztatom az agyamat mert érzem egyre jobban a vesztemet engedjek a belső hangnak,vagy mit tegyek mi legyen én velem!?

Figyelt kérdés

Leugrani a híd korlátjáról átpördülni lefordulni róla bele ugrani a vízbe arról beszélek és kérdezek én.

Jó hosszú évek óta vettem már ezt a fejembe az agyamba.

De volt már alkoholizmus piálás falcolás az egyik karomon a csukló, vénás gyűjtő erek felvágása.



2022. dec. 6. 15:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Külső segítségre van szükséged! Rokonok, barátok, szakember? Kivel tudsz erről beszélni?
2022. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%

[link]


A lelki segélyhívók ingyenesen elérhetőek a nap 24 órájában, ha úgy érzed, hogy szükséged van rá. Ők feltehetőleg tudnak tanácsot adni a problémák hosszútávó kezelésére is.

2022. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtörtént már,hogy felkerestem őket de nem jártam ő velük sem sikerrel.
2022. dec. 6. 16:11
 4/28 anonim ***** válasza:
26%
Feküdjél be pszichiátriára.
2022. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon rossz vízbe fulladni, fájdalmas és félelmetes, az egyik legrosszabb kínhalál, ha nem jön össze, esetleg kimentenek a hideg vízből, mert akár fél-egy óra múlva is újra tudnak éleszteni, mikor fagyos a víz és megúszod egy agykárosodással, majd életed végéig olyan leszel, mint egy szobanövény.


Ha jó úszó vagy, akkor pedig beindul az életösztön és kiúszol, ha mákod van, aztán ha észreveszik, akkor zártosztály.


Ha mégis sikerül magad kinyírni, akkor egy vizihulla leszel, ami iszonyú undorító.

Mire megtalálnak, felpuffadsz, felázik a bőröd, felpuffadsz, ahogy a folyóban sodródsz csontig kikopok a tested helyenként, rádtelepednek a kagylók, megtelepszik rajtad az alga, rákok és halak kezdenek el felzabálni, majd adott esetben a vízparton sétáló lánykák találják meg azt az undormányt ami marad belőled, akiknek elbaszod az életét ezzel, nem beszélve a családodról.


Ha egyébként egészséges vagy testileg, akkor pár év pszichoterápiával helyre tudnak hozni, esetleg kapsz valami gyógyszert egy darabig.


Ha aktuális, feküdj be egy pszichiátriára, javaslom, hogy önként jelentkezz!


Amúgy első körben keress fel egy klinikai szakpszichológust és beszéld meg vele a problémáid.

2022. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%

Jelentkezz a francia idegenlégióba, ha minden kötél szakad és olyan szar a helyzet. Ott átértékeled az addigi életed.


Enni kapsz, pénzt kapsz és ha maradsz meg túléled, akkor állampolgárságot is.

2022. dec. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem ez lesz számomra a megoldás tisztelt felhasználó.

Csakis a halál.

2022. dec. 7. 00:54
 8/28 anonim ***** válasza:
31%

Ott benne van a lehetősége. Tenned se kell érte.


Semmi extra, kiutazol, jelentkezel, aztán megy minden a maga útján.


Nyelvet se kell tudni.


Összecsomagolsz, aztán indulhatsz is.

2022. dec. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
2022. dec. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%

Ha megmaradsz, utána más lesz majd minden.


Ha nem, akkor teljesült a vágyad.

2022. dec. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!