Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan gyógyszer, ami...

Létezik olyan gyógyszer, ami megszünteti az érzéseket?

Figyelt kérdés
Amikor Xanaxot kaptam, elmúltak a dühkitöréseim, valahogy már nem idegesítettek fel az emberek. Létezik olyan gyógyszer ami még hatásosabb, de nem tompítja el nagyon az agyam?

2022. dec. 14. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az antipszichotikumok is ilyenek. Dühöngő idegbetegekből nyálcsorgatós mackó sajtot csinál. Mondjuk az agyat eltompítja, ez a lényege.

Ha csak a dühkitöréseidet akarod elmúlasztani, arra vannak gyógyszermentes technikák is. Nehéz fizikai munkával, sporttal le kell vezetni a beső feszkót, és/vagy relaxálással, meditálással felodani. A túlzott érzelmességre, érzékenységre a legjobb vmivel lekötni magadat és fizikailag kifáradni.

2022. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Paranoid skizofréniára kaptam antipszichotikumot, de letompított, nem tudtam semmit csinálni egész nap, úgyhogy abbahagytam. Azt nem érzem, hogy lenne bennem belső feszültség, nyugodt ember vagyok, de hirtelen feldühödök apró dolgok miatt.
2022. dec. 14. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Paranoid skizofréniára csak antipszihotikum van nincs más gyógymod. Érdemes lenne másik gyógyszert kiprobálni. Én is ebben a betegségben szenvedek és habár az igaz érzelmileg tomkpultab vagyok, de nem érzem azt hogy mackósajt lenék töle.
2022. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rivó ha tartósan szeded
2022. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!