Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziobol kiut? Nem tudom...

Depressziobol kiut? Nem tudom mar hany eve vagyok benne de napi szinten csak megakarok halni.Elegem van ebbol a nyomorult eletbol csak azt akarom vege legyen nem birom mar az egeszet elegem van belole ez megy allandoan kikeszulok tole mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Hiaba szedek gyogyszert hiaba emeltek az adagot hiaba dolgozok mikor bemegyek a boltba rosszul vagyok az araktol ezzel is kivan a hocipom aludni is frontinnal szoktam mar mert valamennyit muszaj hogy tudjak melozmi egyszer ugy is ossze esek. Gyulolok elni probaltam szedni egy kis hobbit meg talalni elfoglaltsagot de belefaradtam mar mindenbe csak azt akarom legyen vege mindennek en nem akarok mar se kinlodni se szenvedni csak megdogleni a picsaba eleget kinlodtam tok foloslegesen idaig is semmit nem ertem el vele feladnam inkabb mert nem latom semmi ertelmet hogy elek semmi jo nincs ebbe a nyomorukt eletben szar az egesz ugy ahogy van szenvedes es kinlodas es semmi motivacio sincs vagy barmi mmm

2022. dec. 15. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Úgy kiút, hogy nem is akarod, nehezen lesz.
2022. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Engem azonnal kiránt a depresszióból, hogy belegondolok: azok az emberek, akik elmenekültek a háború elől (mindegy honnan), mindent elölről kell kezdjenek. Neked van hol lakni, van mit enni, van hol dolgozni (az is nagy szó!) van internet, mert nem írtál volna ide, ha nem lenne. Mindenki rosszul lesz, mikor meglátja az árakat, és én sem tudom mekkora számlát kell kicsengetni majd év végén. Pedig most épp nem vagyok a padlón. Ezek mindenkit frusztrálnak, nem csak a depressziósokat. Próbáld meg elfoglalt magad. Tudom, elcsépelt, de ez a megoldás. Olvass, biztos téged is érdekel valami. Pörgesd a tiktokot, meg az isten tudja mit, csak ne erre figyelj. Tanulj meditálni. Az frontin nélkül is lecsendesíti az elmédet, és tudsz majd aludni. Az pedig már önmagában segít.
2022. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
ez a legnagyobb hül.eség, ami mostanában terjed. célja az, hogy mindenféle patikaszereket, táplálékkiegészítőket vetessenek a szerencsétlenekkel. Horror Áron.
2022. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
#2 Ha te ennyitől instant jobban érzed magad, akkor nagyon messze vagy ám a depressziótól... Max szomorú vagy néha, vagy elkeseredett. Ezek érzések, nem betegségek.
2022. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
látom, 1-2 személyében megjött az okoskodó barom, a kinek fogalma sincs erről az undorító betegségről.
2022. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Oké, akkor ne engem ócsárolj, hanem mondd meg neki, melyik ujjcsettintéstől oldódik meg a problémája, ha ekkora sorstársa vagy. Bár ha sorstársa vagy, akkor te sem tudod. Amúgy az orvosán, meg őrajta kívül a világon senki.
2022. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Attól biztos nem oldódik meg hogy egy magadfajta észlény beleköt.
2022. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a xanax segített a szoringasos depresszion, úgy hogy most mindent leszarok és nem akarok kikelni az ágyból

Cserében duhrihamsim vannak

2022. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rejtve válasza:
24%
annyit osztjátok az észt, nektek a végére nem akad! rohadtul önzők vagytok, hogy egy ilyen szintű kérdésnél vitatkoztok, hogy kinek milyen érzései vannak, hogy ki mit gondol a másikról! egyikőtök se gondolt bele abba hogy a kérdező mit kérdezett! én is ugyan ebben a cipőben járok, és nekem speciel nem segített az, hogy mások milyen helyzetben vannak, és én milyenben vagyok, mert így ebben a megfogalmazásban, haszontalannak, semmirekellőnek, hálátlannak éreztem/érzem magam. nem hiszem el, hogy nem lehet ezt felnőtt emberként kezelni. legtöbb (nem azt mondom hogy mindenki) depressziós ember, nagyon nehezen kér segítséget, mert egyszerűen mi se tudjuk felfogni azt ami velünk történik. ahelyett hogy megbecsülnénk a bátorságát, hogy mert segítséget kérni, ahelyett itt ugattok egymásra. nem értem hogy tényleg nem láttok az egótoktól? kérlek titeket, tegyétek félre becsületeteket, és ha nincs értelmes hozzászólásotok, akkor ne szóljatok hozzá. köszi
2022. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!