Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Híztatok az antidepresszánstól?

Híztatok az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 08:16
A kérdező szavazást indított:
Igen híztam.
Nem, nem híztam.
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Lehet tőle hízni, de kordában is lehet tartani. A hízás sem úgy varázslatos úton történik, hanem akkor, ha többet eszel, mert éhesebb vagy kicsit tőle. Ha figyelsz erre, és nem eszel többet, mint általában, nem fogsz meghízni.
2022. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kihagytam egy fontos dolgot!

Fevarin 100 mg-ot szedek.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2022. dec. 26. 08:31
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Eddig 5 félét szedtem (nem egyszerre nyilván) és egyiktől sem híztam. Orvosom is azt mondta amit az első válaszoló írt.
2022. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi de van olyan antidepi, ami mellett valaki ugyanúgy evett, mint előtte és hízott.... Pl a Teperin ilyen. Szóval egyáltalán nem evett többet mégis hízott. Sajnos vannak olya antidepik amik mindegy mit csinálsz, hízlal. Az oka pedig az, h vízet tart vissza a szervezetbe vgy vmi ilyesmi. Víz visszatartó hatása van.
2022. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Antidepresszáns függő,de csak víz visszatartás olyan jelentős hízast nem okoz. Van ami önmagában nagy étvágyat csinál,de nem hízlalnak. Antipszichotikum az ami hízlal csak sokan nem tudják,hogy éppen mit szednek. Itt is valaki írta egyik antidepresszánsos kérdés alá,hogy a parnassant szed,de az antipszichotikum és nem antidepi nagyon nem mindegy.
2022. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
5ös.oke bocs.
2022. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Ajánlom a búra.hu oldalt, ott szerintem jobban tudtok erről beszelgetni, mondanám, h több a tapasztaltabb, de ez nem biztos, h így van, mert itt is sokan tudnak írni tapasztalatot.
2022. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Senior Séf ***** válasza:
12%
Lehet hízni tőle, hiszen jelentősen csillapítja a belső stresszt. A stressz meg nagyon lerontja az emésztés minőségét, tehát ha csökken a stressz, javul az emésztés.
2022. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Ki pontozza le a válaszokat? Egy dagi aki erre fogja a hízást?
2023. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mostanság minden kérdés minden válasza 0 közeli. Egy egész csapat megy szerintem végig rajtuk...
2023. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!