Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tisztelt gyakori kérdések...

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók 33éves kérdező vagyok! A kérdésem csak az,hogy az autistákra jellemző az,hogy türelmetlenek általában és a súlyos autisták talán még nem is beszélnek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Én kis pici gyermek korom óta apukám is mondta nagyon türelmetlen vagyok alig vagy szinte semmihez sincsen kellőképpen türelmem hosszútávon.

2023. jan. 8. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs semennyi türelmem, mégse vagyok autista.
2023. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meghogy az iskolában is feltűnt legfőképpen alsóban de felső tagozaton is,hogy rám szóltak a tanítók de volt,hogy a szaktanárok is,hogy figyeljek már a magyarázatra.

Mondjuk ez az adhd is bél tartozik az autizmus spektrumzavarba gondolom én nekem azt mondta a gyógypedagógus szakember.

2023. jan. 8. 16:41
 3/7 A kérdező kommentje:
bele tartozik ez a gyenge figyelem és koncentráció zavarok is.
2023. jan. 8. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy pazichologushoz/pszichiater megmondja majd
2023. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen voltam ők hozták fel ezeket a betegségeket én velem kapcsolatban onnan tudom tisztelt felhasználó.
2023. jan. 8. 16:45
 6/7 Vuk-91 ***** válasza:
Autistaként tudok a türelem kérdésre válaszolni. Igen, a türelem egy olyan terület, ahol van mit fejlődni, én még küzdök vele.
2023. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
58%
Én autista vagyok és mégis türelmes vagyok. Ennyit erről.
2023. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!