Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Seduxenre rá lehet szokni?...

A Seduxenre rá lehet szokni? Ha igen akkor mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokszor ingerült vagyok,sírhatnékom van majdnem minden este. Gondok vannak a barátommal és tudom,1 pasi sem ér ennyit,hogy állandóan sírjak és lehet nincs is rá olyan nagy okom,csak túl érzékeny vagyok és képes vagyok teljesen elhagyni magam,nem eszek és nincs kedvem semmihez. Seduxen pár napja szedek,de nem akarok rászokni,pedig nagyon jómert mindig lenyugszok tőle,igaz ettől még megmarad a probléma.
2008. dec. 26. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan hagyd abba a szedését, mert egy-két hét alatt hozzászokhatsz. Tapasztalatból mondom, én is egy pasi miatt kezdtem gyógyszerezni, 8 év rémálom lett belőle kórházi kezelésekkel színesítve, mire le tudtam szokni a hülye bogyókról. Próbálj meg valamilyen gyógynövényes tablettát, nekem a Nervenpflege vált be, szorongáscsökkentő, alvás-és hangulatjavító hatású, gyógynövényboltban vagy drogériákban is kapható.
2008. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Uuu sajnálom:( Akkor én is leállok vele. Bár ha nagyon vészes lehet,hogy néha beveszek 1et. Azaz igazság,hogy ezt a Nervenpflege-t a tesóm is ajánlotta és vettem is belőle asszem 60 db-osat,de em mindig olyan hatásos,igaz kicsit segít,de a Seduxen hamarabb elkábít,elég 10-15 perc és már érzem a hatását. Valószínűleg azért,mert olyan erős:( De ha nem szedem rendszeresen és nem olyan sokáig hátha nem lesz bajom,amikor meg nem vészes akkor szedem a Nervent.


És azt meg lehet kérdezni,hogy hogyis volt ez.. még ingerültebb voltál és már mindenért Seduxent szedtél? Vagy hogy fajulhat el ez ennyire? Nemis tudom mire hatnak ezek a nyugtatók,hogy ennyire "jók".

2008. dec. 26. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, éppen azért veszélyes, amit írtál: hogy "elkábít", ugyanis hasonló a hatása, mint a kábítószereknek. Egyébként az ilyen gyógyszerek központi idegrendszeri depresszánsok, vagyis "lenyomják, kikapcsolják az agyadat". Mivel kellemes nyugodt állapotot eredményeznek, ezért ugyanúgy könnyű rászokni, mint a kábítószerekre. Ez az egyik veszélye, a másik az, hogy hozzászokik a szervezet, és egyre nagyobb adagok kellenek a nyugtató hatás eléréséhez. A nagyobb adagok viszont szép lassan kikészítik az idegrendszeredet, eltompítják az agyadat, depresszióssá tesznek. Persze egy-egy szemnél ez még nem érezhető, csak az a baj, hogy ha az ember a problémáit ezzel próbálja megoldani, akkor általában nem tud megállni egy-egy szemnél.. aztán már jöhet dobozszámra, mégsem fog hatni, és innen egyenes út vezet a pszichiátriára. Sajnos, én így jártam, nem pont Seduxennel, de a többi is egykutya. Először este egy szem, hogy el tudjak aludni, aztán már kettő kellett, mikor már az sem volt elég, akkor altató, de mikor már az sem hatott, volt hogy egy hétig nem aludtam, amibe teljesen belebolondultam, úgyhogy kórházban kötöttem ki. Ráadásul, ha abbahagyod a szedését, akkor jönnek az elvonási tünetek, amire gyorsan újra beveszed a gyógyszert... ördögi kör, jobb be sem szállni, hidd el!

A gyógynövények ugyan valóban nem hatnak azonnal, egy-két hét kúraszerű szedésnél érezhető a hatás, de nem okoznak függést.

2008. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Semmi esetre sem javasolnám a Seduxen szedését egy "kezdő" szervezetnél,az egyik legerősebb gyógyszer.Igen,nagyon gyorsan,mint írták is előttem,1-2 hét alatt rá lehet szokni.

3 dolgot javasolnék:

1.Maria Treben:Egészség Isten Patikájából című könyve,amiben találsz nyugtató hatású teákat.

2.Járj el jógatanfolyamra.

3.Vegyél Lenkei vitaminból B-komplexet,és C-vitamint,és 2-3 nap alatt rendbe jössz.

(csak csendben megkérdem,hogy az életben ennél sokkal súlyosabb dolgok is fognak érni,akkor mit fogsz csinálni?ezekre jó a jóga,és a pozitív gondolkodás,mert csak az a gyenge,aki hagyja magát legyengíteni...,gyógyszer SEMMIKÉPP ne szedj,még korai,ezeket a gondokat még gyógyszer nélkül túl kell tudni élni.)


Egy szakmabeli

2008. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Nekem sok pozitív könyvem van és nyitott vagyok az ilyen dolgok felé. Tesóm is sokat foglalkozik hasonlókkal,de vannak olyan helyzetek amikor egyszerűen semmihez nincs kedvem,még 1 könyvhöz sem. Én is gondoltam erre,hogy jesszusom még mennyi rossz dolog vár rám (25 éves vagyok) és mennyi más bajom lehetne még..! De hála amiket írtatok a Seduxenre már biztos nem fogok rászokni,mert meggyőztetek. Köszönöm Nektek és Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!
2008. dec. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!