Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Évek óta rossz hangulatom van, de most 1 hete olyan mértékűvé vált, hogy konkrétan élni sincs kedvem, nemhogy bármit is csinálni. Állandóan fáradt és életkedvtelen vagyok.

2023. jan. 15. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Keress értelnet az életednek!
2023. jan. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez depresszió.
2023. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gondolkozz el, hogy miért van rossz kedved általánosságban. Sok minden állhat mögötte. Nekem is voltak ilyen jellegű problémáim. Jártam pszichológushoz is. Azt ajánlotta, hogy vezessek egy füzetet, amibe minden nap leírok 3 pozitív dolgot ami történt velem aznap. Lehet, hogy ki kéne próbálnod új dolgokat, amikhez azt hitted, hogy nincs kedved ezért nem próbáltad. (nálam a festés abszolút bevált, pedig azt hittem, hogy tök unalmas)
2023. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár tanács:

- Legyél szerelmes (utána megtapasztalhatod a felhőkben való járást)

- Táplálkozz egészségesen (a rossz hangulat kiváltója gyakran a rossz táplálkozás, ahogy az állandó fáradtságé is lehet.)

- Mozdulj ki az odúdból, mozogj minél többet. (a mozgás endorfint termel)

- Keress olyan időtöltést és/vagy munkát, ami örömet szerez és értelmet ad az életednek.

2023. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ Ja és menj minél többet emberek közé, ahol jól érzed magad.
2023. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!