Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kizárólag csak nőknek szól?

Kizárólag csak nőknek szól?

Figyelt kérdés

Instagramon több profil van, amelyet pszichológus nő vagy nők üzemeltetnek. Írnak mindenféle érdekességet, és sokszor történetben kérdéseket várnak, amire megígérik, hogy válaszolnak. Sokszor látom, hogy akár 100 kérdésre is válaszolnak, sokszor olyanokra is, amik többször fordulnak elő vagy értelmetlenek... csak az enyémre nem (és feltételezem más férfiaknak sem). Engem is érdekelnek dolgok és szeretnék fejlődni, de több oldalon is leszartak. A haveroméra sem válaszolnak. Miért?


Miért kell a férfiakat így megkülönböztetniük?



2023. jan. 18. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És mi az összefüggés? Hogy nő a pszichológus? Vagy nőknek szóló témákról van szó? Én még nem láttam olyat sehol, hogy mindenkinek válaszolnak, csak 1-2 embernek nem. Inkább fordítva, azok vannak kisebbségben, akik kapnak választ.

Az is lehet, hogy a kérdésed nem volt releváns, vagy valamilyen módon sértő volt.

2023. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de jóformán sosem kapok a normális kérdéseimre választ. Ez ilyen. Qrva sokan írnak nekik, nem csodálom, hogy elveszünk a tömegben.
2023. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nőknek szóló témák vannak. Nem sértő, ez biztos. Ha például a bántalmazással kapcsolatban írnak ki valamit, azzal kapcsolatban írok, de sok olyat látok, ami nem releváns, mégis válaszolnak.


Évek óta próbálkozok ezzel, nem hiszem, hogy ennyire nincs szerencsém sosem. Eddig én is ezt hittem, de ez közel lehetetlen. Főleg olyanok esetében, akiket csak pár százan követnek.


Egy kivétel van, az egy gyermekpszichológus nő, de értelemszerűen ő csak ilyen témákkal foglalkozik.

2023. jan. 18. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezek a megválaszolható matricák anonímak. Nem tudhatod, hány nő, hány férfi válasz van.
2023. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!