Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor elsírom magam, állandó...

Sokszor elsírom magam, állandóan szorongok, emiatt nagyon fáj a gyomrom. Bizonytalan vagyok a munkámon kívül szinte minden helyzetben és egyre durvább rémálmaim vannak. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam gyógynövényes nyugtatókkal, nem ért semmit. A szerelmemnek nem tudom elmondani, hogy sokszor milyen rosszul vagyok, nem igazán értené. A legjobb barátnőmmel mindent meg tudok beszélni, de az is csa rövid ideig segít. Mitől lenne jobb?
2010. okt. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szard le!


http://www.youtube.com/watch?v=6wS5xOZ7Rq8


(De komolyan, ez nem vicc)

2010. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem megy. Nem tudom ilyen könnyen elintézni, ha neked megy, annak örülök.
2010. okt. 3. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig igenis elkéne mondanod a szerelmednek, hátha az segítene. Egy próbát megér, mielőtt teljesen depresszióba esel. Esetleg keress fel egy pszichiátert.
2010. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondoltál arra, hogy orvoshoz fordulj? Pszichiáterhez! Nem kell hozzá beutaló. Megkérded a rendelőbe, mikor van rendelés, odatelefonálsz, és kérsz időpontot. És ott elmondod a dokinak, részletesen mit is érzel. Ő már tudni fogja, mit kell tegyél. Ha szeretnél róla levelezni, írjál a címemere. Van kiút!
2010. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hmiklos válasza:
Depresszió tünetei. Nem kell félni pszichiátertől, elmehetsz nyugodtam, ma már jól állnak ők is ezekhez a lelki eredetű betegségekhez. Tudnak felírni nagyon hatásos és gyenge antidepresszánsokat. Sima ambuláns ellátás, nem kell tartani tőle, nem zárnak zárt osztályra :) Amit pedig ő is fog tanácsolni ezen kívül: nyugodtabb életvitel, stressz kerülése :)
2010. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha esetleg a pszichiáter sem segít, keress meg szellem van a háttérben...tudok segíteni, írj az emailemre.
2010. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!