Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyakran kell ahhoz...

Milyen gyakran kell ahhoz kokaint fogyasztani, hogy képes legyen személyiségtorzulást előidézni?

Figyelt kérdés
ha mindössze csak pár alkalomról van szó, és többet soha nem használod, még nem hagy nyomot a mentális egészségben?

2023. jan. 25. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hosszú ideig tartó napi használat kell ehhez
2023. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiegyensúlyozott életed van akkor mondjuk évi 2-3-4 alkalom semmilyen problémát nem fog okozni hosszútávon.
2023. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hirtelen jött boldogságot, örömérzést, energikusságot okoz amit kb semmilyen más szer (ennek az emléke pedig megmarad). Így a használó hamar átértékelődhet, hiszen már tudja hogy milyen jó. Így aztán a pár alkalomból aztán egyre több és több lehet... Ennyi az egész.
2023. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Aha, aztán másnap meg OLYAN DURVA fejfájást, hogy azt sem felejted el és még túlzásokba sem kell esni ehhez. A második ugyanilyen migrénes, okádós haldoklás után inkább soha többet nem éltem vele…
2023. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kóla miatt sose volt fejfájásom. Csak nem tudtam sose abbahagyni amíg volt. Ha letennének elém 10 dekát addig nyomnám még meg nem halnák :D
2023. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn 5 éve nem használtam kokaint. Amikor a munkahelyemen poénkodtunk, hogy ki mit csinálna, ha nyerne a lottón, az első gondolatom az volt, hogy húznék kólából még egy sávot a nagykörútra. Csak ennyire maradandó számomra az emléke.
2023. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nazálisan nem is nagy durranás. Intravénásan kell belőni, vagy crkack-nek kifőzni és elfüstölni. Úgy maradandó lett volna :)
2023. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg persze a mennyiség is számít :D
2023. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!