Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki járt már...

Van itt olyan aki járt már Sopronban pszichiátriai szakrendelésen?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen meghoztam a döntést, hogy elmegyek egy ilyenre, ha másért nem is, hát legalább hogy kapjak valami diagnózist a bajaimról, mert magánra nincs pénzem.

Túl sok jót nem hallottam eddig erről a részlegről, meg amúgy magáról a kórházról sem, és eléggé aggódok milyen élményeket szerzek majd ott. Ha nagy ritkán jártam is a kórházban más szakrendeléseken, ott sem voltak túl barátságosak, de azért reménykedek, hogy ha valaki lelki bajokkal megy ott más a helyzet.

Megnéztem a jelenleg szakrendelésben résztvevő orvosok listáját, ahogy elnézem nagy részük öreg motoros a szakmában, és nem tudom emiatt féljek e, vagy inkább örüljek neki.



2023. jan. 30. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!