Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szakemberek jórésze nem...

A szakemberek jórésze nem érti a dolgát?

Figyelt kérdés
Több pszichológusnál voltam, némelyik rontott is a helyzeten, a jelenlegi pszichiáter azt mondta nincs elérhető terapeuta államilag ezért magánban kezdtem keresni és találtam is. De akihez államiba járok csak a gyógyszert írja, valahogy csökkenteni akarja az SSRI-met de nem is kérdezte hogy vagyok, beszéltem az időnkénti megzuhanásaimról, próbáltam letenni az SSRI-t de nem ment, legtöbb szerintem csak receptet irogat a pszichiáterek közül, sok pszichológus meg nem érti a dolgát szerintem. Ha semmilyen úton nem érek el változást akkor nem tudom, lehet hagyom az egészet és lejövök valahogy az SSRI-ről is hogy ne keljen receptet iratni. 22/f
2023. febr. 1. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó része'
2023. febr. 1. 21:09
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy a szakemberek jó része nem érti a dolgát, de meg kell keresni azt a kis részét, aki viszont érti. Van olyan. Nem kell annál lecövekelni, aki nem válik be.
2023. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Én ezt az arányt olyan 70%ra teszem. 70% nem jó szakember sajnos.
2023. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Emelem 90%-ra...
2023. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!