Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár órányi pszichológus után...

Pár órányi pszichológus után csak még rosszabbul vagyok, ez normális?

Figyelt kérdés

A 3. ülésünk közben lecsukodott a szeme miközben épp ránéztem…

Azóta is itt él a fejemben a kép hogy ez mennyire ciki volt és csak még biztosabb vagyok benne hogy nem lehet rajtam segíteni.

28 éves vagyok és 30nál már nem akartam többet, de mióta bevállaltam csak még rosszabbak a pánikrohamok, a szorongás.

Mit csináljak ha pont attól vagyok rosszul akinek segítenie kellene?



2023. febr. 5. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Ilyes esetben keresned kell egy màsik Pcichològust!
2023. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Nem kell egyből más pszichológust keresned. Az, hogy haladsz előre a terápiában és rosszabbul érzed magad, normális, hiszen ahogy egyre több dolgot felismersz magaddal kapcsolatban, esetleg olyan traumákat tudatosítasz, amit eddig elnyomtál, emiatt érezheted azt, hogy rosszabbul vagy, de idővel ez egy felfelé ívelő folyamat lesz. Nem lehet pár óra terápia után egyből jobban lenni. Másrészt beszélj a pszichológusoddal az azzal kapcsolatos érzésedről, hogy becsukta a szemét, miközben hozzá beszéltél, hogy ezt te miként élted meg, ez a terápia lényege, hogy az ilyen gondoltatokat is megoszthasd. A pszichológus is csak emberből van, lehet hogy csak kimerült volt és semmi köze ahhoz, amit te mondtál vagy hogy unalmas lennél. Valószínüleg mivel szorongsz, negatívabban, vagy ahohy írtad ,,cikinek" érzékelsz egy átlagos helyzetet.
2023. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából már nem járok ehhez a pszichológushoz, tb alapon volt, csak érzem hogy kellene mennem és annyira rossz élmény volt ez a lecsukodo szem nála hogy félek menni

Valóban nagyon érzékenyen érint minden, egy ilyen dolog tejesen letaszít a mélybe.

Persze mindenki lehet kimerült, de én is kaptam eleget ha valamit rosszul csináltam munka közben

2023. febr. 6. 17:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!