Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A férfiak mentális állapotára...

A férfiak mentális állapotára rossz hatással lehet ha nem szexelnek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez igaz mindkét nemre.
2023. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ. Nézz meg valami keleti szerzetest.
2023. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kólauborkával ***** válasza:
93%

Lehet rosszal, de nem feltétlen, ez teljesen emberfüggő.

Az asszexuálisok akkor lennének mentális betegek, ha mindenáron megakarnád “gyógyítani” őket

2023. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor végülis nem lesz baja tőle ennek a valakinek aki nem én vagyok?
2023. febr. 6. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen és nem. Nem az van rossz hatással a mentális állapotukra, ha nem szexelnek, hanem az, hogy erre hogyan gondolnak.


Példa:

Nincs pénzem csoki tortára.


Gondolati menet 1:

Nem baj. Néha, ha sikerül csoki tortát enni, akkor örülök, de amúgy van más az életben a tortán kívül, szóval annyira nem hiányzik. Aztán ha nagyon úgy vagyok, akkor otthon sütök magamnak csoki tortát, bár nem olyan finom, mint a cukrászdás, de nem is szörnyű.


Gondolati menet 2:

Nekem csoki torta kell. Ha más ehet csoki tortát akkor én miért nem ehetek? Én is megérdemlem a csoki tortát! Én miért nem kapok csoki tortát? Nekem jár az a torta! Ott az a hülye kölök is zabálj a tortát, de nekem meg senki nem akarj odaadni. Dögöljön meg az összes ember, akinek futja a tortára.


Az első embernek valszeg semmi baja nem lesz a torta hiánytól. A második ember egyre jobban becsavarodik a torta hiánytól és megkeseríti a saját életét. Ugyanez a szex.

2023. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kólauborkával ***** válasza:
66%

Az 5# válaszoló nagyjából jó kontextusba helyezte.

Ha ez az illető -aki nem te vagy- nem sexel és nem gondol rá úgy, mint valami dologra ami ingyen és emberi létezéséből adandóan jár neki, akkor nem lesz gond.

2023. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
A le nem vezetett feszültségek okoznak problémákat.
2023. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Inkább attól ha a kapcsolatban nincs normális szex. Vagy ismerkedésnél alkalmatlan a másik rendes kapcsolatra. Volt szerencsém nem egy olyan nőhöz akik nem akartak normális nemi életet élni. Így kapcsolatra alkalmatlanok voltak. Ezért a velük való ismerkedést rá is hagytam. Volt aki a vallása miatt, meg olyan is aki közel a 30hoz még nem volt férfival.

Ezeket a típusú nőket messzire el kell kerülni annak aki hagyományos értekrendben akar kapcsolatban lenni. De nyilván férfiban is van sok ilyen típus.

Talán a folyamatos falakba ütközés az ami az embert lelkileg kikészíti.


Mert valljuk be a szex fontos része egy párkapcsolatnak. Aki meg nem akar semmit az ne rabolja egy értelmes ember idejét.

2023. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

Az van rossz hatással a mentális állapotukra, ha szexelnének, de nincs kivel. Pont mint a nőknél.

Egy idő után ez az állapot már automatikus akadálya lesz bármilyen kapcsolat kialakulásának, incel vagy feminista lesz a végstádium.

2023. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A le nem vezetett feszültségek okoznak problémákat"


És hogyan vezessék le a feszültséget azok a férfiak akik nem találnak senkit szexre? Menjenek prostihoz?

Mert az önkielégítés nem fog lelkileg is kielégíteni.

2023. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!