Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le a kapcsolatf...

Hogyan győzzem le a kapcsolatfüggőségem?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs párom, de nagyon vágyom arra, hogy legyen valakim. Ki vagyok éhezve a szeretetre, úgy érzem, ölni tudnék egy érintésért vagy pár kedves szóért. A probléma az, hogy nem tudok párkapcsolatot kialakítani. Borderline vagyok, rosszul működöm párkapcsolatban, tönkreteszem a másikat. Szeretnék majd dolgozni ezen, akár szakember segítségével is, de most más magánéleti problémáim megoldására kell koncentrálnom. Amíg nem tudok ezzel foglalkozni, addig valahogy félre akarom tenni ezt az érzést, de nem tudom. Próbálom elterelni a gondolataimat, de újra és újra előjön bennem. Minél inkább elnyomom, annál erősebb. Szerintetek mit tegyek?

2023. febr. 17. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Keress valakit, aki így elfogad.
2023. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
2. Én is ezt javasolnám.
2023. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Talán azt hiszed majd, hogy tréfálok, de nem! A szavaimat teljesen komolyan mondom még akkoris, ha most hirtelen ragadtam meg a billentyűzetet. S hogy miért is írok most neked? Mert ÉN MEG AKARLAK ISMERNI TÉGED! És igen tudom mit jelent az, hogy borderline vagy de ez egy cseppetsem ijeszt meg engem! De mert nem írtad le, hogy férfi vagy -e vagy nő ezért kérlek ezt előbb tisztázzuk!

Én egy 41 éves férfi vagyok

2023. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, tisztázzuk, 3-as. Nő vagyok és nőkhöz vonzódom. De azért értékelem a bátorságod.
2023. febr. 18. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Szerintem a kérdező hazudik, de jó lerázós szövegnek tűnik.
2023. febr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
3 as vagyok. Ötösnek mondom. Én hiszek a kérdezőnek
2023. febr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg, hogy borderline vagy? Komolyan kérdezem, mert kezdem gyanítani, hogy aki mellettem van, valamilyen személyiségzavarral küzd, de egyelőre körbe akarom járni a dolgot.

Rengeteg fejfájást okoz, mert szeretem.

2023. ápr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van konkrét személy most? Vagy az érzést akarod elnyomni? Csak mert nem mindegy. Ha gondolod, inkább privátban írj rám.
2023. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 és #8: Párkapcsolat szempontjából a kérdés elején leírtam a lényeget, a kapcsolatfüggőség, a másikra való ráakaszkodás, viszont amikor már túl soknak érzem a közelséget, akkor hirtelen legszívesebben ellökném magamtól. Nagyon szélsőségesen látom a dolgokat és ez a párommal kapcsolatban is így van. Az érzelmeimet is szélsőségesen élem meg. Amikor kiírtam a kérdést, akkor épp egy se veled, se nélküled kapcsolatban voltam benne, épp „szakítás” után, ami akkor úgy tűnt, hogy végleges lesz, de persze azóta többször is összejöttünk és szétmentünk, ha ezeket lehet így nevezni. Most egy kicsit nyugisabb a helyzet, nem vagyunk együtt.
2023. ápr. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!