Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnak emberek gyerekváll...

Hogy tudnak emberek gyerekvállaláson gondolkodni és nem rettegni, mi lesz a jövőben?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is gyerekeket, de ami előttük van… környezetszennyezés, háború, depresszió stb..


Ti hogy tudtok nem rettegni?

Magamat is nehéz eltartani ( étkezés és hangulat terén is) ebben az időszakban , nem tudom másért hogy leszek felelős így…


2023. febr. 22. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát én sehogy. Majd csinál az, aki nem gondol előre vagy akinek sikerült megnyugtatóan bebiztosítani a jövőjét.
2023. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy és nem is érdekel.


Majd szül az, akinek olyan jól menő állása van, hogy esetleg egyedül is problémáa nélkül eltarthatja a gyerekét.


Én tökéletesen elégedett vagyok az életemmel gyerek nélkül is, így bőven kijövök a fizetésemből, de plusz egy fővel már fixen nem.

2023. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem gondolkodnak ezen, így nem is rettegnek, hanem úgy vannak, vele, hogy majd lesz valahogy, a gyerek majd megoldja valahogy, meg a jó öreg " a háború idején is szültek" -érvvel hozakodnak elő. Én is vágyom egy gyerekre, megvan bennem az anyai ösztön, de 2-3 éve úgy döntöttem, mégsem lesz, mert nem gondolom, hogy etikus lenne azért erre a bizonytalan világra kényszerítenem valakit, hogy engem boldoggá tegyen vagy hogy az életemet értelmessé tegye. Nem kívánok neki semennyi szenvedést, mert jobban szeretem őt (még ha nem is létezik), mint saját magamat.
2023. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ember ösztönlényként él és a társadalmi elvárások is nagyon erősek sajnos. Pedig le kéne már állni ezzel, egyáltalán nem fenyegeti a kihalás az emberiséget, akkor sem, ha pár embr nem vállal gyereket. Nincs ezzel semmi probléma.
2023. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Aki gyereket vállal a közeli jövöben,az az önzésröl állit ki "szépséges" bizonyitványt.

Magánügye mindenkinek,hogy milyen gondolkodás alapján szül erre a már szinte halott világra gyakorlatilag nulla perspektiva nélkül.

2023. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz gyerek= nem lesz probléma.

Csődbe megy a gazdaság és a termelések= fegyverek se lesznek= nem lesz háború sem!

2023. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:

Nem akkor rettegni.

Ha így gondolkodonék az életnek sincs értelme.

2023. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!