Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni a csenddel...

Mit lehet tenni a csenddel verés ellen?

Figyelt kérdés
Látszólag minden ok nélküli,napokig tartó hallgatás.Ha valami nem úgy történik,ahogy ő várta volna...

2023. febr. 22. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Milyen kapcsolatban vagy az illetővel?
2023. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Az adott esetben nem sok mindent. Távlatilag kerülni a kiváltását. (Egyébként gondold csak végig: maga a megfogalmazásod azt sugja, hogy itt kemény büntetésröl van szo. Biztos vagy ebben? Nem lehetséges, hogy semmi büntetés ebben nincs, csak a megbántott egyszerüen ugy érzi semmi mondanivaloja nincs számodra?)
2023. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A kapcsolat baráti.ha nem vagyunk valami fontos témában egy véleményen,akkor ezzel büntet.van mondanivalója.csak várja h én változtassam meg az enyémet.
2023. febr. 22. 14:11
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ívben tennék rá. Beszélnék mással. Azért csinálja ezt, mert tudja, hogy ezzel tud téged bántani, idegesíteni.

Én biztosan nem keresném ilyen embernek a társaságát. Inkább lennék egyedül vagy másokkal. Ő meg szórakozzon azzal, aki hagyja magát.

2023. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Leépíted ezt a "barátságot".
2023. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A csenddel veres, csenddel buntetes az egyik legkartekonyabb es mint ilyen, erzelmi bantalmazo narcisztikus attitud.

Egyetlen megoldas ra a no contact.

Megbeszelni lehetetlen, erteni nem fogja, de tovabb buntetni igen.

2023. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy ívben tennék rá. Beszélnék mással. Azért csinálja ezt, mert tudja, hogy ezzel tud téged bántani, idegesíteni."


Ezt javasolnam en is

2023. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, bocsi egy másik kérdéshez szántam ezt a választ! Nem is értem hogyan és miért ide írtam!
2023. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
"Ha tudod, hogy melyik házban laknak akkor csengess be és beszélgess el a szüleikkel!" Az én kerdesemhez, amibe azt ecseteltem,hogy bedorombolnek es elfutnak a gyerekek?
2023. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez nonverbis bántalmazásnak felel meg párkapcsolatban.

Baráti kapcsolatban pedig kizáró ok a barátság fenntartására.

2023. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!