Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt közötettek olyan aki...

Van itt közötettek olyan aki járt fenekeles terápián?

Figyelt kérdés

Nem kérek a viccelődő erotikus válaszokból.


Állítólag van ilyen de csak egy, az sem szakember. Vagy jár valaki olyan terapeutához?

Bár itthon a terapeuta nem túl elterjedt...

Kíváncsi lennék mi ennek a menete pszichológiája.



2023. márc. 16. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Az a "szakember", aki annak hirdeti magát, egy kőbunkó, kb. tenyészkoca alkatú nő. Jó terápiát a volt tesitanárnőm csinál, pálcával. Kegyetlenül fájdalmas de hatásos.
2023. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Nos, többen is kérdezték privátban, inkább ide írom:


Kb. 4-5 hetente megyek a Tanárnőhöz gyógykezelésre. Teljesen meztelenre vetkőzve, fürdés után kell a fekvenyomó padra hasalnom, amire egy lepedőt terít. A csuklómnál, derekamnál és a bokámnál leszíjaz. A kéz a legfontosabb, nehogy odakapj, könnyen sérül. Utána bőrpuhító krémmel, testápolóval 10-15 percig masszírozza a hátsó felemet, hogy az erős ütésektől se repedjen fel a bőr.


Majd kb. fél percre odatartja a pálcát az orrom alá, mondva hogy "érezd a szagát!".


Majd kezdetét veszi a verés. 10-15 másodpercenként egy erős ütés. Nem csattan olyat, mint a filmekben, finoman pattan a bőrön. Olyan, mintha izzó vasat érintenének oda, villámként fut végig az emberen, rettenetesen fáj. Egy idő után elkezd zsibbadni, a fájdalmat már nem érzed, egyre jobban mosolyogni fogsz. A Tanárnő ekkor szokta abbahagyni a verést és enged el. A lábadból kimegy az erő, alig bírsz leszállni!


Az igazi megpróbáltatások 3-4 óra múlva jönnek, mikor a zsibbadás elmúlik. Alig bírsz hozzáérni, leülni. Ekkor fogadja meg az ember, hogy soha többé. Eltelik pár nap, elmúlnak a véraláfutások, visszahúzódnak a hurkák, pár hét és kellemes emlék, újból hívom a Tanárnőt.


Az erős fájdalom, ordítás, sírás ami nagyon jól fegyelmez és kidobja az emberből a felgyülemlett feszültséget.


A mai hivatalos jogi keretek közé ez nem fér be, sokak szerint ez nem normális, mert ők vannak többségben. Nem is biztos, hogy mindenkinek jót tesz, magamon azt tapasztalom, hogy igen.

2023. márc. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Huhh, ezt még nem hallottam. De mire jó ez? Hogy utána kisírod magad?
2023. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

A sírás jól kiűzi a felgyülemlett feszültséget. Mivel az ember csak úgy magától nem tud sírni és szenvedni, ehhez kell a pálca, meg aki jól bánik vele. Katarzis-szerű élményt nyújt, kisimulva és feldobódva szállok le az alkalmi deresről.


Oroszoknál az alkohol-elvonó terápia részeként alkalmazzák, sikerrel.

2023. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
71%
Erdekes lehet, es teljesen buntelenul? Vagy utanna meg szex iS??
2023. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Biztos, hogy nincs szex, szerintem az pont ellentétes lenne ennek az ideológiájával. A dominák sem szexelnek soha a klienseikkel.

Nyilván nem hirdeti senki, hogy ezt csinálja, illetve azt tudom elképzelni, hogy valami beelegyező nyilatkozatot kell aláírni.

Kérdező, itt is van titkos jelszó, amit ha bemondasz, abbahagyja?

2023. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, csak érdeklődöm.Semmit sem tudok erről.


Elöző (amennyire tudom) mint terápiás módszer és mint sm az két külön dolog.

A terápiánál előre megbeszélik a határokat az smnél van jelszó a leállításhoz.

2023. márc. 30. 13:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#2-eske tudna erről mesélni :)
2023. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 8-as, mindent leírtam, mit kéne még? 🙂


Hogy mit és mivel kapok, megbeszélve, menekülőszó nincs! A Tanárnő annyit mond, "szenvedj meg rendesen, akkor ér valamit, nem halsz bele". Igaza van. Arra tényleg nagyon vigyáz, hogy vér ne folyjon!


Aki egy ilyen mókánál gyengéd cirógatásra számít, csalódni fog!

2023. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor már csak el kell kérni a Tanárnő számát és mehet a dádá.
2023. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!