Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyen ember?

Létezik ilyen ember?

Figyelt kérdés

Feltételek: Az illető legalább 5 éve rendszeres fogyasztó, havi minimum 5 grammot elszív, (lehetnek kisebb-nagyobb kihagyások, de relatíve rendszeres legyen) de ezen kívül nem használ semmilyen más kábítószert? Az alkoholt és a dohányterméket ezúttal ne tekintsük narkónak, csupán az illegális szereket.

Az egyik egyetemi professzor azt állítja, hogy a marihuána fogyasztók 5 éven belül mind kipróbálnak keményebbnél keményebb drogokat, és ezalól nincs kivétel. Na most én személyesen két ilyen embert is ismerek, de nem akartam vele vitába szállni, mert amilyen elvakult professzor létére, azt hinné, hogy a drogfogyasztást propagálom.



2023. márc. 17. 06:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdés eredeti cime az lett volna, hogy "Ismertek olyan embert, akinél a marihuána nem lett kapudrog?", csak az oldal nem engedte kiiírni.
2023. márc. 17. 06:54
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy létezik, mert baromság az egész kapudrog-elmélet.
2023. márc. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Itt vagyok én….

Soha semmit nem is fogok. Szóval ez olyan butaság, mint a sz@r.

2023. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Fogadni mernék, hogy ez valami bölcsész tanár lehet, mert természettudományi szakon ilyen ordas nagy baromságot nem állítanak. A reál beállítottságú ember tényekből vonja le a következtetést, és épelméjü phD. fogokzattal rendeklező ember nem adja a nevét ilyen szakbarbár tanulmány megírásához. Tehát biztosak lehetünk abban, hogy ilyen kutatási eredmény soha nem született, ergó a proffod csak a szubjektív (idióta) véleményét állítja be tényként.
2023. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy létezik. Nálunk azért ritka az ilyen mert a füveket jórészt lefújkodják "szintetikus cannabinoid receptor agonista porokkal" és így nem csak a természetes fű jut az ember szervezetébe, hanem a dizájner drogok is. Tehát mivel bűncselekmény, azért még átláthatatlanabb az egész. Magyarba amúgy is az a lényeg hogy üssön. Minőségre meg kb összehasonlíthatatlan a kinti brandekkel.
2023. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
az nem igaz, hogy a marihuána-fogyasztók MIND kipróbálják a keményebb cuccosokat, de az igen, hogy NAGY SZÁZALÉKUK valóban kipróbálja.
2023. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen a salza folyó partján egy táborban ismertem meg egy öreg hippit kb 50 éve minden nap szív füvet de soha semmi mást.
2023. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj, hogy szerintem is kapudrog.

Mivel egy kalap alá veszi a társadalom nagy része a füvet, az extasyt és a heroint. Nem tesznek különbséget, pedig aki kicsit is tájékozott ebben a témában az tudja, hogy ég és föld. És miután a laikus ember kipróbálta a füves cigit, azt gondolja: " Ez egyeltalán nem is vészes, tök jó dolog, kamu, hogy a drog rossz" . Most eléggé leegyszerűsítettem. tehát a fű által felhatalmazást éreznek magukban, hogy ha a fűtől nem volt bajuk, akkor a többitől sem lesz.

Tehát a fő probléma, hogy nagyon nem egy síkon mozognak ezek a kábítószerek.

2023. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!