Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez fordulhatok, ha tartok...

Kihez fordulhatok, ha tartok egy esetleges szexuális erőszaktól?

Figyelt kérdés
Sok éve nyomaszt ez, valószínűleg tettek valamit az italomba. Tudni akarom történt-e valami. Hipnoterápia? Tud valaki jó szakembert?

2023. márc. 23. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Tettek valamit az italodba vagy sem?
2023. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mivel nem emlékszem semmire az ital elfogyasztása és az azt követő órákból semmire, gondolom. De a kérdésed nem válasz az enyémre.
2023. márc. 23. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Lehet hogy hisztérias vagy
2023. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te meg retardált. Ez azonban nem vitt közelebb engem a megoldáshoz. Légy szíves fáradj máshová trollkodni.
2023. márc. 23. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem csak hisztérias de még agressziv is vagy úgy érzem.
2023. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 jeverezi ***** válasza:
25%

Kérdező! Neked ez a téveszme beragadt. Kérlek, sürgősen fordulj pszichiáter szakorvoshoz.


Biztosan nem a realitás, valóság talaján mozogsz azok alapján, amiket írtál.

2023. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy idejössz gázlángozni. A pár óra kiesést leszámítva tudom, hogy mit tapasztaltam aznap, és nem ragadt be semmi. Remélem nem segítő foglalkozásod van, mert akkor nagyon rosszul járnak, akik hozzád fordulnak. Nem megyek pszichiáterhez pusztán azért, mert egy vadidegen senki (jelen esetben te), azt hiszi, hogy téveszméim vannak, csak mert nem vagyok hajlandó leírni a részleteket. Nem kell téged, vagy itt bárki mást meggyőzzek bármiről. Feltettem egy kérdést, amire ha nem tudsz válaszolni, akkor szia. Azt már tudom, hogy nem tudsz, úgyhogy ne koptasd a billentyűzeted, mert úgysem reagálok rád a továbbiakban.
2023. márc. 24. 07:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos évek múltán valósan nemtudod meg. Azt azonnali orvosi vizsgálat mutatja meg. Tudom h nehéz, de kérlek próbáld meg úgy elkönyvelni h nem történt ilyesmi. Ne gondolkozz rajta, mert magad és mentális egészséged teszed tönkre.
2023. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszod. Azóta gondolkodtam ezen mélyebben, és valami ilyesmire jutottam én is. Egy pillanatra még meg is rémültem, hogy biztosan akarnám-e tudni.
2023. márc. 24. 19:27
 10/10 anonim válasza:

Most találtam meg a kérdést a témakör, a hipnózissal elő lehet idézni emlékeket, de mivel valószínűeg nem vetted észre, így teljes mértékben hiába lenne az egész, mivel nincs emléked róla. Kreálni is lehet vele hamis emlékeket. Teljesen felesleges lenne ezért hipnózisra menned, illetve nem is ajánlom.


A másik, hogy mennyi retardált van itt. Sajnos sokszor előfordul, hogy beleraknak valamit másnak az italába, ezért nem fogadunk el italt senkitől és nem hagyjunk magunkra a cuccainkat. Gimisként velem is előfordult, osztálytársakkal voltuk, fogadtam el kínált italt is. Ugyanez volt, emlékezetkiesés, rosszullétek, csak foszlányok vannak, hogy egy srác a térdemnél fogva cibál a parkban, majd eszméletlenül magamra hagyott. Ebből komolyabb tragédia is lehet, de igazán biztosra csak egy drogteszt tudta volna megmondani közvetlenül utána. Szerintem esélyes, hogy veled is ez történt.

nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!