Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Győrben jó pszichológus?

Győrben jó pszichológus?

Figyelt kérdés

Elég régóta vannak problémáim és most van az a pont amikor már felkelni is nehéz olyan mélyen vagyok. Nem voltam még soha pszichológusnál, hálás lennék ha valaki tudna ajánlani valakit Győrben.

22L



2023. márc. 28. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Pròbàld meg, jòkat hallottam ròla; Domonics Györgyi pszichològus, Gyôr, Liszt Ferenc u 35. Tel: 06 30 352 86 33
2023. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

oszt mitöl van bajod? Györ a leggazdagabb város budapesten kívül olyan lehetöségek vannak meg pénzek meg ausztria közel hogy az már embertelen. Györ olyan mint Dubaj csak magyaroeszágon belül.


Legyél hálás hogy ilyen jólétű városban élsz mit meg nem tenne sok szabolcs megyei közmunkás hogy ott dzsukelkodjanak

2023. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!