Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meglehet határozni, egy...

Meglehet határozni, egy személyen hogy szoc.fóbiás vagy introvertált? Ha igen mi alapján?

Figyelt kérdés

Szívesen barátkoztok?


Egy ismeretlen barátkozott velem már első napon, és én is szimpatikusnak vélem



#szociális fóbia #Intorovertált
2023. márc. 31. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
84%
Az látszik valakin. Az introvertált elsőre még nem biztos, mert egy extrovertált is visszafoghatja magát valamennyire pl első találkozásnál, de aztán előjön a valódi én. Visszahúzódó, szűkszavúan válaszoló, látszólag zavarban levő, esetleg szemkontaktust kerülő csendes személyiség az introvertált ember, ha szoc fóbiás főleg előjön a zavar érzet, emberek közt lenni elég nehéz a számára, vagy kompenzálni próbál hosszabb esetleg lazábbnak poénosabbnak ható beszéddel, de belül közben nagyon kínosan érzi magát és iszonyat zavarban van,vagy nagyon meg se szólal, most magamból indultam ki de egyénfüggő gondolom.
2023. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!