Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nagyon-nagyon régen...

Már nagyon-nagyon régen régóta felzaklatott idegi-lelki/kényes nyűgös állapotban ébredek fel és bőgve sírva zokogva telnek el a mindennapok legalább minimum két, három naponta kifakadok és mindentől kiborulok ezzel mit lehet kezdeni!?

Figyelt kérdés

Kiborulok én akár a mindennapokban is,hogy minek kell még mindig élnem komolyan tényleg akármit bármit kell csinálni fürdeni és stbk

Dolgokat, ügyeket intézni mindentől kiborulok szinte!!!



2023. ápr. 7. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Fordítsd a javadra a pozitív kommenteket. Elmélkedj rajta. Másfajta segítséget orvostól kell kérned. Van ingyenes segélyvonal, mintha múltkor valaki írta volna neked. Ne szaladj át azon amit írnak neked mert látni fogják, minden nap újra kérdezel, komolytalannak fognak tartani. Én is írtam már neked de értetted meg sajnos. Figyelj! Figyelj! Figyelj! Ment a segítség neked. Kérdezd meg, valaki beszélgetne-e veled?
2023. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Bocsi! Szóval nem értetted meg. Én együttérzek veled. Több ezer fiatal küzd hasonló problémával!!! Ne szégyeld ha intézménybe kell menned. Gyulán 2-3 hét alatt sokat javulnál. Szüleidet avasd be, hidd el, szeretnek téged, de nem tudják mitől szenvedsz.
2023. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én jól vagyok fiatal a durván harminc négy évemmel?

Inkább az már középkorú a fiatalemberségből már megyek kifelé

2023. ápr. 7. 13:24
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már én fiatal egyre kevésbé

A szüleim is mindent tudnak de egy önző patkányok rohadékok

Mindca ketten nincs mit ő velük sem tárgyalnom

Még talán végig csinálok egy orvosszakértői vizsgálatot a kevés pénz kiegészítés reményében aztán ennyi volt

2023. ápr. 7. 13:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Kapok az egészség károsodásomra havi húsz ezret az nagyon kevés még megpróbálom a rokkantságit aztán én befejztem ez sz érdemtelenül próbálkozni ezret az érdemtelen próbálkozást jócskán belefáradtam már ebbe az egész gyötrelembe gyötrődésbe!!!
2023. ápr. 7. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Menj el pszichiáterhez. Be van szűkülve a tudatod. Valószínűleg depresszió és/vagy szorongás.

Ezek is csak sima betegségek, majd helyrerakják az agyi kémiád.

2023. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam én már mindenhol de ez amiket maguk irnak tisztelet a kivételnek ez nem együttérzés!!!
2023. ápr. 7. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg ez a betegségem. Nem tudok együttérezni. Tettetem, megjátszom, de nem érzem valójában. Érezni érzek, de nem úgy mint egy normális ember.

Tényleg csak annyit tudok javasolni, hogy menj el orvoshoz és fogadd el a gyógyszert. Nem veled mint emberrel van a baj, hanem az idegrendszered nem működik rendesen. Ettől van eleged mindenből.

2023. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!