Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van mindig rossz kedvem...

Miért van mindig rossz kedvem ha itthon vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, egy másik országban és nem ahol születtem. Kolis vagyok,van egy szobatársam és stabil párkapcsolatom is,amikor abban a városban vagyok ahol tanulok mindig jó kedvem van szinte,sokat nevetek,nem vagyok lehangolt,stb. Amikor pedig haza jövök a szüleim házába,akkor folyton elkap ez a rossz hangulat,nem lehet hozzámszólni mert folyton stresszelek,a szüleim a legapróbb kis dologgal is fel tudnak idegesíteni,frusztrált vagyok.. pedig tényleg semmi baj nincs a szüleimmel,mindenben jót akarnak nekem,a gyerekkorom is jó volt szóval nem értem miért nem tudok itt is jókedvű,vidám lenni. Annyira szeretném ha ők is megismernék azt az oldalam mint amikor nem vagyok itthon,de egyszerűen nem megy. Mi okozhatja ezt? Hogy tudok változtatni ezen?

2023. ápr. 13. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad. Nem tudod magad otthon elengedni, enyhén depressziós vagy.
2023. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!