Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 24 éves vagyok elvesztettem...

Dexi1111111111 kérdése:

24 éves vagyok elvesztettem az egyetlen embert aki velem volt mindvégig a mamám szeretnék öngyilkos lenni de nem tudom megtenni ha oda juttok hogy most véget vettek mindenek valami vissza huzz és nem tudom mitcsináljak hogy ez ne történjen többet ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 15. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy kegyetlenül tud fájni..

De sose add fel, hiszen a Mamád sem szeretné azt.

Pszichológushoz kellene menned, kibeszélni magad.

Nekem is írhatsz privát üzenetet ha van kedved

2023. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabesz147 ***** válasza:
100%
Ezzel már nem hozod vissza a mamát, ha más nem orvosi segítséggel dolgozd fel, idő kell hozzá. Őrizd meg a szívedben.
2023. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, drágám. Én is vesztettem el hasonlóan fontos személyt, tudom hogy milyen. Ha gondolod, írj, szívesen meghallgatlak! Csak ne bántsd magad!
2023. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért ne öngyilkold meg magad!

Nekem sincs senkim. A szüleim 21 éves koromban meghaltak. Párom sincs, mert eléggé antiszoc vagyok. A nagyszüleimről csak halvány emlékeim vannak. Unokatesóm, közeli rokonom, akivel tartanám a kapcsolatot nincs. Valószínűleg egyedül fogom leélni az életemet és egyedül is halok majd meg. De ezért nem ölném meg magam.

Tapasztalatból tudom, hogy most nehéz neked is. De nem tudhatod mit hoz a jövő! Próbálj valami elfoglaltságot találni, ami leköt!

2023. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!