Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Történt valami ami nagyon...

Történt valami ami nagyon bánt és mindjárt a volt osztályfőnököm jutott az eszembe aki pszichológus is, hogy szeretnék vele beszélni.Mert tudom hogy megértene és tudna segíteni.De 3 éve nem hallottam felőle. Szerintetek fel kéne keresnem ?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat segített.De félek hogy nem fog akarni meghalgatni hisz már nem vagyok a diákja.

2023. ápr. 17. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ szerintem, hogy mennyi szabadideje van. Ha nagyon be van táblázva minden napja, gürizik, akkor lehet hogy nem lenne energiája rá. Szóval szerintem max ez akadályozhatja meg. Ha meg van pszichológus végzettsége, akkor biztos szívesen segít másoknak, főleg egy volt diákjának.
2023. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, és kérdezz rá, van-e ideje rád.
2023. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!