Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reménytelen vagyok, belefáradt...

Reménytelen vagyok, belefáradtam, meg akarom magam ölni. (?) 18f

Figyelt kérdés

Elegem van az egész életemből. Jelenleg anyámmal egy munkásszállón lakom, 18 évesen. Középiskolába járok, ezelőtt egy garzonba laktunk ami 20m² volt... Semmi privátszférám se volt egész életemben, anyám egy munkakerülő élősködő parazita, rajtam és az utánam lévő gyerektartásból és ezekből állandóan élősködőtt, kisemmizett.

Van szociális segítőm, pszichológusom, az előbbi fájdalmasan idióta, már bocsánat. A szobában, a házban állandóan büdös, mocsok, tahó emberek vannak, hangzavar van. Nyomor.

Érettségim biztos nem fog sikerülni (50% meglesz azért),nincs erőm tanulni, se semmi. Kifáradtam.

Az egész életemben semmi szeretet sem kaptam, sem suliban, sem sehol, kiskoromban sem, apám se volt.



2023. ápr. 18. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nincsenek nagyszüleid, egyéb rokonok, akik tudnának segíteni és oda költözhetnél?


Próbálj azért tanulni, amennyire csak tudsz. Valamilyen nyelvet nem beszélsz véletlen? A helyedbe megpróbálnék külföldi munkát keresni, (akár konyhai kisegítő első körben vagy tényleg bármi!) ahol biztosítják a szállást is és suli után egyből mennék! Ha nem megy a nyelv majd beletanulsz, hidd el! Talán ez lehet számodra az egyetlen kiugró ebből a helyzetből!



Nagyon sajnálom a helyzetedet, kitartás kívánok! Gondolj arra, hogy ennél már tényleg csak jobb lehet!

2023. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges vagy, akkor átmenetileg elmehetnél dolgozni, építkezésen, vagy pl burkoló mellett még jól is keresnél. Ha összegyűjtesz némi pénzt, aztán el is tudsz költözni, bérelnél egy szobát pl. Abból a szutyok környezetből kéne kiszakadnod első körben. A szegénységből pedig munkával vagy tanulással lehet kitörni.
2023. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom Kérdező, hogy ilyen körülmények között kell laknod. Már 18 éves vagy, hamarosan befejezed az iskolát is, tarts ki. Én is azt tenném a helyedben, amit a 2. válaszoló írt. Ha nem szeretnél külföldre menni, itthon is vannak olyan munkák, amihez kaphatsz szállást is. Az emberek sajnos valószínűleg ott sem éppen a legjobb modorúak lesznek, de gondolj erre ugródeszkaként. Normális munkával és egy kis félretett pénzzel aztán költözhetsz albérletbe is. Majd ha jobb lesz a helyzeted, és jobban érzed magad, ismerkedni is könnyebb lesz, találsz majd olyan embereket is, akik kedvelnek. Kitartást!
2023. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha öngyilkossági gondolatai vannak, hívja a 116-123-as lelki elsősegély telefonszámot. Ha öngyilkossági szándéka van, hívja a 112-t!
2023. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked normális lakásra van szükségdd valahova költözz.
2023. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon ennyire rossz akkor:

- elmész BÁRMELYIK multihoz (vagy akármilyen gyárba) és betanított munkával is megkeresel 200eFt nettót

- az első havi fizetésed után összeköltözöl valakivel és felesben fizetitek az albérletet

- közben estin leérettségizel

2023. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

12 évem meglesz, ha nem sikerül ősszel, de akkor rá kell fizetni. Ma nagyon mélyen voltam, picit összeszedtem magam.

2023. ápr. 18. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb fél év eltelt azóta. Hogy vagy,javult a helyzeted valamennyire? Megható és szivszorito a történeted, látatlanban is nagyon egyuttérzek
2023. okt. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!