Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin (0,5 mg) és Stimuloton...

Frontin (0,5 mg) és Stimuloton (0,5 mg) okozhat hízást?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem megkérdezni erről a pszichiáterem.

Frontint este 1-et, Stimulotont pedig reggel 1-et szedek.


Nálatok mi a tapasztalat?


2023. ápr. 21. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Igen, még külön-külön is. Ezek a gyógyszerek sunyi módon 4 féleképpen is hízást okoznak.

1. Megnyugtatnak, ezért jobb lesz az étvágyad: többet eszel: hízol

2. Megnyugtatnak, így a stressz nem égeti a kalóriát: hízol

3. Nyugodtabban többet alszol, pihensz, fexel: hízol

4. És megkötik a zsírt az idegek számára: hízol/nem tudsz fogyni

2023. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A Stimuloton durva antidepresszáns. Csak orvosi felügyelettel szabad használni és elvonni is. Nagyon vigyázz vele!
2023. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mit tudnátok ajánlani, hogy kerüljem a hízást?

Anno egy durva depressziós szakaszomban 40 kilót híztam, ami tovább súlyosbította az állapotom. Ebből már 30-at lefogytam, csak most megint nagyon megzuhantam, de már normál mennyiségeket eszem.

2# orvosi felügyelettel szedem természetesen.

2023. ápr. 21. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem törvényszerű a hízás, 12 féle gyógyszerből csak egynél tapasztaltam. Sajnos ha étvágyat csinál akkor annyit tehetsz, hogy önuralmat gyakorolsz.
2023. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A xanax jobb. Hasonló, mint a frontin. Csak jobb.
2023. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

#2-es: ez olyan hülyeség, hogy durva antidepresszáns... A szertralin pont nem az. A paroxetin az ami nagyon erős, sokan nem tolerálják. A Stimulton egy tök lágy szer.

#5-ös: te retardált vagy. A Xanax és a Frontin ugyanúgy alprazolám. De legyen félig igazad: ha megteheted, akkor a márkaneves Xanaxot érdemes kérni.


Kérdező: sajnos a pszichiátriai gyógyszerek mind hizlalnak. Diéta + sport. A dokim mondta, hogy amint beállnak a gyógyszerek és odafigyel magára az ember, akkor elindul a fogyás. Nem szabad zabálni.

2023. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!